بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان : اکنون بیش از هر زمان دیگری در حال و هوای آن هستیم که کمی سرگرمی را به کمد لباس های روزمره خود اضافه کنیم. رنگهای پاستیلی نرم و با روح مانند صورتی شیری، زرد کره‌ای، نعناعی کم‌رنگ، نارنجی مایل به کرم و آبی کم‌رنگ و.. این رنگ‌ها اغلب تجدید حیات بهاری را تجربه می‌کنند، اما بر برندهای بهار/تابستان 2022 هماهنگ هستند.

در این مقاله از تیپزا به بررسی لباس های به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان میپردازیم که امیدواریم مورد پسند شما قرار بگیرد پس تا پایان این مقاله همراه تیپزا باشید.

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

رنگ پاستیلی های لایه ای

تغییر کمد لباس شما از زمستان به بهار می تواند کمی مشکل باشد، اما لایه بندی با پاستل امکان تغییر یکپارچه به فصل را فراهم می کند. برای داشتن ظاهری غیررسمی که برای آخر هفته مناسب است با شلوار جین در لباس‌های سبک‌تر شروع کنید و آن‌ها را با یک بلوز آستین بلند کم‌رنگ با حرکاتی زیبا ست کنید.

اگر بیرون هنوز کمی سرد است، یک پیراهن گرمکن شیک با رنگ روشن و شاد بپوشید با لایه بندی یک روسری بزرگ ، روح رنگ پاستلی بیشتری به آن داشته باشید و کمی گرمای بیشتری ایجاد کنید.

به پوشیدن بوت ها ادامه دهید تا دما به اندازه کافی برای باز شدن انگشتان پا بالا برود، اما یک جفت کفش کرم رنگ را برای بهار و تابستان مناسب با رنگ پاستیلی انتخاب کنید. همچنین بخوانید» کفش و صندل های جدید تابستانی شیک 

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

رنگ پاستلی تک رنگ

بهار زمان مناسبی برای امتحان ظاهری نو و جدید است  و هماهنگی با لباس‌های تک رنگ مدرن راهی عالی برای انجام این کار است. برای شیک نگه داشتن چیزها، یک رنگ پاستلی ملایم مانند نعناعی کم رنگ انتخاب کنید و چند رنگ را با هم بپوشید.

به عنوان مثال می‌توانید یک بلوز تک رنگ را با یک بلوز خنثی بپوشید کرم، بژ و سفید همه رنگهای مطمئنی هستند  و سپس یک کمربند پلنگی را برای بافت و جذابیت مد روز قرار دهید. (به جای فرم مناسب) یک ترند راسته از فرم بهار 2022 است و این لباس یک برنده واقعی برای لحظات زیباتر است.

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

ست کردن با رنگ پاستیلی

یکی دیگر از راه های پوشیدن رنگ پاستلی در فصل بهار این است که رنگ های مختلف را در یک لباس با یکدیگر ست کنید برای انجام این کار دو یا سه رنگ مکمل پاستلی را انتخاب کنید و در عین حال بقیه لباس خود را خنثی نگه دارید.

به عنوان مثال یک شلوار دمپا گشاد و صورتی کم رنگ با یک جفت بادی  کاملاً ست می شود. یک لباس مجلسی و ژاکت کرم ابریشمی تمرکز لباس را محدود می‌کند در حالی که  با رنگی خاکی ظاهر را ثابت می‌کنند.

اگر دوست دارید، با اکسسوری خود جسورانه همراه شوید – یک کمربند با طرح پلنگی، گوشواره های حلقه ای بزرگ، یا یک گردن بند زنجیره ای درشت.

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

لباس به رنگ پاستبلی

به لطف جنس و طول کت سبک احساس بی خیالی به شما دست می دهد و اضافه شدن یک کت جین به شما نشاط زیادی می بخشد و در عین حال شما را گرم نگه می دارد. گزینه های شما از نظر اکسسوری بی پایان هستند، اما یک کیف سفید با تزئینات فلزی و یک آیتم آسان در رنگ خنثی به خوبی خود را نشان میدهد.

بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان

اکسسوری به رنگ پاستبلی

کسانی که می‌خواهند به‌جای ایجاد یک لباس کامل در اطراف آن‌ها، به سادگی پاستیل ست کنند، می‌توانند اکسسوری‌های پاستلی را امتحان کنند. با لباس اصلی خود  شاید شبیه ساری، یک لباس یا یک شلوار جین تیره و یک کیف کرم  شروع کنید و سپس ادامه دهید.

لباس به رنگ پاستیلی🎀 استایلی جذاب با رنگ پاستیلی 🎀

لباس به رنگ پاستیلی🎀 استایلی جذاب با رنگ پاستیلی 🎀

لباس به رنگ پاستیلی🎀 استایلی جذاب با رنگ پاستیلی 🎀

لباس به رنگ پاستیلی

🎀 استایلی جذاب با رنگ پاستیلی 🎀لباس به رنگ پاستیلی

🎀 استایلی جذاب با رنگ پاستیلی 🎀

لباس به رنگ پاستیلی

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که در بالا هم به این نکته اشاره کردیم یکی دیگر از راه های پوشیدن رنگ پاستلی در فصل بهار این است که رنگ های مختلف را در یک لباس با یکدیگر ست کنید برای انجام این کار دو یا سه رنگ مکمل پاستلی را انتخاب کنید و در عین حال بقیه لباس خود را خنثی نگه دارید. شما همچنین میتوانید با کلیک برروی قوانین ست کردن لباس رنگ پاستیلی با رنگ های مختلف این مقاله را هم بخوانید.

The post بررسی لباس به رنگ پاستیلی برای بهار و تابستان appeared first on تیپزا – مد لباس – ست لباس – تیپ مردانه – استایل زنانه.