برگزاری تمرین و ریکاوری سرخپوشان بعد از بازی با پدیده/بازگشت شریفی به تمرینات گروهی

تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر پدیده در مشهد، شب گذشته به تهران بازگشت و امروز (یکشنبه) در دو گروه به تمرین و ریکاوری پرداخت.

سرخپوشان پایتخت که شب گذشته از مشهد به تهران رسیدند، امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی به تمرین و ریکاوری پرداختند.

پیش از شروع تمرین، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و نکات لازم در خصوص برنامه‌های پیش روی تیم را برای آنها تشریح کرد.

سپس بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. بازیکنان اصلی در بازی روز گذشته برابر پدیده، زیر نظر مربی بدنساز تیم با دویدن و انجام حرکات کششی و نرمشی ریکاوری کردند و راهی رختکن شدند.

سایر بازیکنان هم زیر نظر کادر فنی تمرین ۸۰ دقیقه‌ای و نسبتا سنگینی را در برنامه داشتند و در بخش‌های مختلفی چون؛ پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، حفظ توپ، حمله به دروازه و مینی فوتبال شرکت داشتند.

محمد شریفی امروز به تمرینات گروهی بازگشت و وحدت هنانوف هم زیر نظر مربی بدنساز تیم، برنامه‌های بدنسازی خود را انجام داد.

علی شجاعی، حامد پاکدل و امید عالیشاه نیز همچنان زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را دنبال می‌کنند. عیسی آل کثیر هم که روز گذشته در بازی برابر پدیده با مصدومیت مواجه شده بود، امروز تمرین نکرد.

تیم فوتبال پرسپولیس با تمرینات پیش روی خود آماده می‌شود تا روز پنجشنبه در بازی برابر فجر سپاسی از هفته پانزدهم به میدان برود.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز