بزرگترین مشکل پرسپولیس

بزرگترین مشکل پرسپولیس برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا

بزرگترین مشکل پرسپولیس برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش نازشو – تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 2017 توانست تیم پرقدرت قطری یعنی السد را در خانه با همه مشکلات اش شکست دهد. ولی پرسپولیس یک گام دیگر دارد تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. مشکلات پرسپولیس که غیرقابل حل شدن هستن مشخص است اما بزرگترین مشکل پرسپولیس که قابل حل است بسیار ساده می تواند به دست وزارت ورزش حل شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مصاحبه جدید خود بزرگترین مشکلی که در حال حاضر در باشگاه دارد مشکلات ارزی پرسپولیس است. و در خواست مدیرعامل پرسپولیس دریافت ارز دولتی نمی باشد آقای گرشاسبی اعلام کردند ما از وزارت ورزش فقط مجوز خرید ارز را می خواهیم تا بتوانیم به بازیکنان و کادرفنی خارجی خود حقوق پنج ماه عقب افتاده را پرداخت کنیم.

مشکلی که بسیار ساده بدست وزیر می تواند حل شود و در آخرین قول وزیر این مشکلات امروز تا فردا باید حل شود. در این بخش باید نگاه وزارت بسیار ملی باشد چون پرسپولیس نماینده فوتبال ایران در آسیا می باشد که بسیار برای فوتبال ایران مهم است که بعد از سال بتواند هم به فینال آسیا برسد و هم به امید خدا بتواند قهرمانی را کسب کند. گفتنی است که تیم فوتبال پرسپولیس باید یک آبان در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر برود تا تکلیف تیم صعود کنند به فینال این فصل لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود.