بهترین ماشین بازی

بهترین بازی ماشین برای ps4

بهترین بازی ماشین برای ps4

به گزارش نازشو –  یکی از بازی های محبوب در بین اکثر کنسول ها همیشه بازی های ماشینی بوده است که محبوبیت فراوانی در بین گیمر ها داشته است. اما امروز با گسترش کمپانی های بازی سازی مختلف انتخاب بهترین بازی کمی برای افراد سخت شده است و فقط می توانند از روی آمار و تجربه بازی پیشنهاد یا معرفی بهترین بازی را انجام داد. ما در این مطلب از وب سایت نازشو یکی از بازی هایی که طبق آمارگیری معتبر یکی رسانه در حوزه گیم انجام شده بهترین بازی ماشین برای کنسول پلی استیشن 4 مشخص شد که برای شما در اینجا این بازی را معرفی می کنیم در ادامه همراه ما باشید تا با بازی انتخاب شده به عنوان بهترین بازی ماشین برای کنسول بازی شرکت سونی آشنا شوید.

ماشین بازی برای ps4  ،خبری خوب برای طرفداران بازی انحصاری Driveclub ،ٍ این آمار و ارقام توسط وب‌ سایت Gamstat محاسبه شده‌اند. این وب‌ سایت پیش‌تر اعلام کرده بود که تاکنون ۶/۶ میلیون نفر بازی مسابقه‌ای Gran Turismo Sport را تجربه کرده‌اند. این رقم باعث شد تا ساخته‌ی پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) از نظر تعداد بازی‌باز، در بین ۱۰۰ بازی برتر پلی‌اسیتشن ۴ قرار گیرد. اما عناوین دیگر این سبک عملکرد بهتری را در این زمینه از خود به جای گذاشتند.

بهترین ماشین بازی

ساخته‌ی استودیوی اوولوشن (Evolution) در صدر بازی‌های مسابقه‌ای منتشر شده برروی پلی‌استیشن 4 قرار می‌گیرد. البته مانند دیگر آمار ارائه شده، Gamstat این عدد را به صورت تقریبی و براساس داده‌های My PS4 Life محاسبه کرده است؛ پس با آمار کاملاً دقیقی طرف نیستیم. اما با توجه به قدیمی بودن بازی، این نزدیک‌ترین چیزی است که در اختیار داریم.

البته یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث رشد بیشتر Driveclub شد، انتشار نسخه‌ی پلی‌استیشن پلاس آن بود. این نسخه‌ی محدود در طی بازه‌ی بین ۲۵ ژوئن تا ۶ اکتبر سال ۲۰۱۵ به صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس پلی‌ استیشن پلاس قرار گرفت. البته به طور واضح مشخص نیست که این نسخه‌ تا چه حد برروی آمار نهایی تاثیر گذاشته است.

نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی نیز با نام Driveclub VR منتشر شد. اما به دلیل جدا بودن لیست تروفی این بازی، بازی‌بازان آن را نمی‌توان بخشی از ۱۰/۵ میلیون نفر در نظر گرفت. همان‌طور که می‌دانید، عملکرد اولیه‌ی بازی بسیار ضعیف بود و علاوه بر آسیب زدن به سابقه‌ی استودیوی اوولوشن، در نهایت باعث تعطیلی این استودیو توسط سونی نیز شد. پس از این اتفاق، شرکت کدمسترز (Codemasters) تعدادی از افراد تیم توسعه دهنده را استخدام کرد. این افراد سال گذشته بازی Onrush را عرضه کردند. اما فروش پائین این عنوان منجر به اخراج شدن تعداد زیادی از توسعه دهندگان شد. با این‌حال، آقای پاول راچینسکی (Paul Rustchynsky)، کارگردان Driveclub، هم‌اکنون در استودیوی اسلایتلی مد (Slightly Mad) مشغول به کار است. نظر شما درباره این بازی چیست آیا این بازی در ایران هم از محبوبیت زیادی برخودار است یا خیر؟