بیوگرافی المیرا دهقانی

بیوگرافی المیرا دهقانی + بازیگر لحظه گرگ میش

بیوگرافی المیرا دهقانی + بازیگر لحظه گرگ و میش

برای شما در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو در بخش اخبار هنرمندان وب سایت نازشو بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر سریال لحظه گرگ و میش قرار دادیم این سریال 50 قسمتی از شبکه سه سینما پخش می شود. در این سریال پر بازیگر که کار کارگردانی و تهیه کنندگی آن به عهده همایون اسعدیان است. یکی از سریال های خانوادگی که انتظار می رود مخاطب خوبی جذب کند. و یکی از بازیگران خوب این سریال المیرا دهقانی است که شما در این پست از وب سایت نازشو نیز می توانید با بیوگرافی این بازیگر جوان بیشتر آشنا شوید.

 

المیرا دهقانی

المیرا دهقان متولد 1373 در شهر شیراز  است و دارای مدرک فوق‌ لیسانس صنایع غذایی می باشد.

شروع کار حرفه ای

 خانم دهقانی کار حرفه ای خود با  سریال همه چیز انجاست  به کارگردانی شهرام شاه حسینی شروع کرده است و سپس در دیگر سریال این کارگردان یعنی سریال هشت و نیم دقیقه بازی کرده است. او همچنین سابق بازی در سریال پرستاران و سایه بان را در کارنامه دارد و و در جدیدترین کار خود جلوی دوربین همایون اسعدیان رفته است. او در این سریال در کنار بازیگران مطرحی چون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور نقش آفرینی می کند. و به احتمال زیادی یکی از ماندگار ترین کار وی خواهد بود. و بسیار می تواند به حرفه ای بازیگراش کمک کند.

درخشش با چهره مخفی

اخانم دهقانیِ بازیگر سریال هشت و نیم دقیقه است که در نقش مریم مادر احسان (سام درخشانی) بازی می کند. المیرا دهقانی در هشت و نیم دقیقه در نقش یک زن پیر و مبتلا به بیماری جذام طاهر شده است، شاید کمتر کسی او را به یاد آورد به ویژه که در سریال هشت و نیم دقیقه گریم بسیار متفاوتی دارد اما اگر یادتان باشد المیرا دهقانی در سریال همه چیز آنجاست در نقش یاسمن دختر مدیر شرکت (حسن اسدی) بازی کرده است. این دومین همکاری المیرا دهقانی با شهرام شاه حسینی بود و او بعد در سریال پرستاران با این کارگردان همکاری کرد.

ازدواج

او مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

اینستاگرام المیرا دهقانی

اینستاگرام المیرا دهقانی

المیرا دهقانی اینستا

تیزر سریال گرگ و میش و لحظات بازی المیر دهقانی

video
عکس های این بازیگر جوان سریال لحظه گرگ و میش

بیوگرافی المیرا دهقانی

بیوگرافی المیرا دهقانی

عکس های از سریال جدید شبکه سه سینما و کار جدید همایون اسعدیان

بیوگرافی المیرا دهقانی

عکس المیرا دهقانی