بیوگرافی روح الله باقری

بیوگرافی روح الله باقری استقلال

بیوگرافی روح الله باقری استقلال

به گزارش نازشو – در این مطلب از وب سایت نازشو بیوگرافی روح الله باقری بازیکن استقلال را برای شما قرار دادیم. روح‌الله باقری متولد 23 بهمن 1369 در شهر زیبا رشت می باشد. او دوران فوتبالی خود را از جوانان داماش گیلان آغاز کرد.  همچنین روح الله باقری سابق بازی در تیم های نیروی زمینی تهران ، سیاه‌جامگان مشهد ، پدیده خراسان ، مس کرمان و خونه به خونه بابل و را در کارنامه دارد. و در لیگ برتر هجدهم هم به تیم استقلال تهران پیوست.

بیوگرافی روح الله باقری

درخشش اصلی روح الله باقری در تیم خونه به خونه بابل بوده است که در این تیم توانست در 85 بازی 20 گل برای این تیم به ثمر برساند. و بعد از آن مورد توجه کادرفنی استقلال قرار گرفت و در حالی که استقلال خرید های گران قیمتی در پست او داشت اما او توانست خودش را به کادرفنی ثابت کند و یکی ازمهاجم های موفق استقلال در این فصل بود.

این مهاجم جوان که فصل اول حضور خودش را در استقلال سپری می کند پیش بینی می شود در ادامه لیگ برتر بتواند به یک بازیکن ثابت در خط حمله استقلال تبدیل شود و گلزن اول این تیم شود. بی شک یکی از خرید های موفق شفر در نیم فصل اول لیگ برتر برای استقلال تهران خرید روح الله باقری بوده است. که خیلی بهتر از مهاجم های میلیاردی استقلال عمل کرده است.