بیوگرافی سارا بهرامی برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 96

بیوگرافی سارا بهرامی برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 96

برای شما در این مطلب نازشو  بیوگرافی سارا بهرامی برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 96 را قرار دادیم. شاید شما این بازیگر سینما را با سریال پراونه بیشتر شناختید و با برنده شدن جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر 96 شاید دوست داشته باشید بیشتر با این بازیگر نیز آشنا شوید و از کارنامه کاری چگونگی آغاز کار او و همچنین زندگی شخصی او نیز اطلاعاتی داشته باشید. ما در این مطلب سعی کردیم از بروز ترین اطلاعات و همچنین بدون درج هیچ گونه حاشیه یا شایعه برای گرفتن بازدید بیشتر این مطلب را نیز تهیه و تنظیم کردیم و سعی کردیم بیوگرافی سارا بهرامی نیز بطور کامل و واقعی در این پست برای شما منتشر کنیم تا شما بیشتر با بازیگر مورد علاقه تان نیز آشنا شوید و از برخی از شایعات که بیشتر سایت ها نیز منتشر شده اند با خبر شوید. در ادامه نیز همراه ما باشید تا بیوگرافی سارا بهرامی بازیگر جوان و دوست داشتنی سینمای ایران را نیز بخوانید.

زندگینامه سارا بهرامی

خانم بهرامی متولد بهمن ماه سال 1361 در شهر زیبا اصفهان است. سارا بهرامی از سن بسیار پایین توسط پدر در کلاس های هنر نیز حضور داشت و از هم آنجا استارت علاقه مند شدن به بازیگری در ایشان زده شد. خانم بهرامی بعد گرفتن دیپلم تصمیم گرفت که به رشته تئاتر برود. و در نهایت هم فارغ تحصیل رشته تئاتر از دانشگاه تنکابن شد. و  بعد نیز تصمیم گرفت برای پیشرفت بیشتر نیز به تهران بیاید و شانس خود را در این شهر نیز امتحان کند. خانم بهرامی بازی در نقش های کوتاه وارد عرصه جدی بازیگری شد در سینما، فیلم «آیینه های روبه رو» را با نگار آذربایجانی و بعد در فیلم «یک عاشقانه ساده» سامان مقدم بازی کرد با این حال تئاتر هم کار می کرد. پس از آن، نقش کوچکی در سریال «فرات» مازیار میری داشت و سپس در سریال «مثل یک کابوس» بازی کردم. اما نخستین نقش اصلی  که خانم سارا بهرامی بازی کردند سریال پروانه بود که از شبکه سه به کارگردانی با جلیل سامان پخش شد.

بیوگرافی سارا بهرامی

شروع درخشش بعد از سریال پروانه

سارا بهرامی در شهریور ماه 93 برنده یاس زرین بهترین بازیگر زن برای فیلم آرزو‌هایت را به خاک نسپار شد.این تله فیلم به تهیه‌کنندگی میثم ریاحی و کارگردانی مهدی چوپانی است که داستان زنی به نام نرگس را روایت می کند که در آستانه جدایی از همسرش قرار دارد اما با تمام وجود تلاش می کند تا این اتفاق نیافتد و در این مسیر از اعتقاداتش کمک می گیرد .
بازیگرانی چون امید روحانی، سارا بهرامی، معصومه آقاجانی، بهرام کمیجانی و سمیرا گودرزی در این تله فیلم نقش آفرینی کرده اند . این فیلم ا ژانری اجتماعی محصول سال 1392 است. سارا بهرامی با این کار استعداد خود را بیشتر در عرصه بازیگری نشان داد.

سارا بهرامی و انتخاب نقش ها

وی در این باره گفت : سارا بهرامی مجموعه نقش‌هایی است که تا به حال بازی کرده. انتخاب من در زندگی بازیگری بوده و با تمام نقش‌های که تا به حال بازی کرده‌ام زندگی می کنم. این شیوه من در بازیگری است که در ابتدا نقش را در درون خود احساس کنم و بعد از آن شخصیت را بیرونی کنم.

ازدواج سارا بهرامی

سارا بهرامی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است. و متن های که درباره همسر سارا بهرامی در اینترنت مشاهده می کنید واقعیت ندارد.

خانواده سارا بهرامی

سارا بهرامی در یک خانواده 6 نفره دارد. او دو خواهر و یک برادر دارد.

کارنامه تئاتری سارا بهرامی

از بهترین کار های تئاتری این خانم بازیگر می توانند به تئاتر های زیر اشاره کرد.

هم هوایی (افسانه ماهیان،۱۳۹۳)
مخمصه (افسانه صرفه جو،۱۳۹۲)
راهزنان (علیرضا کوشک جلالی،۱۳۹۱)
متولد ۶۱ (پیام دهکردی،۱۳۸۹)

افتخارات فردی خانم سارا بهرامی در تئاتر

کاندید دریافت بهترین بازیگر زن از انجمن بازیگران خانه تئاتر 1389 برای بازی در تئاتر متولد

بیوگرافی سارا بهرامی

صحبت های خانم بهرامی درباره چگونگی علاقه مندی به تئاتر و وضعیت تئاتر

رشته دبیرستان من ریاضی و فیزیک بود و من حتی پیش دانشگاهی را ریاضی و فیزیک خواندم اما کنکور ریاضی ندادم. هم خودم و هم خانواده ام علاقمند بودیم که در رشته های هنری ادامه بدهم. و در دانشگاه تنکابن، رشته تئاتر خواندم.
وضعیت تئاتر شهرستان ها چگونگه است؟
من خودم چون از شهرستان شروع کردم وضعیت بچه ها و کمبودهایشان را حس می کنم. اولا؛ بزرگترین ضربه را ما از مدیریت داریم می خوریم. به نظر من اگر یک مدیر با تدبیر بالای سرتئاتر باشد، قطعا می شود تئاتر شهرستان ها را نجات داد. در تهرانش در بهترین سالن ها هم که کار کنی، حتی از نظر مالی در مضیغه ای، از نظر برنامه ریزی؛ خیلی جاها برنامه گروه را به هم می ریزند و شما نمی دانی واقعا 6 ماه زحمتت قرار است چه نتیجه ای داشته باشد. چه برسد به این که بخواهی در شهرستان کار کنی. اما این ماجرا بوده و هست. من می گویم برای کار کردن مهم ترین چیز انگیزه است و چقدر یک فرد باید انگیزش قوی باشد که هنوز با وجود این همه مشکل بگوید” من می خواهم کار کنم”. این که کجائی و چه کار می کنی مهم نیست، اصل این است که به هر حال ما دستمان را بدهیم به هم و یا علی بگوییم و کار کنیم.

بیوگرافی سارا بهرامی

کارنامه سینمایی در بیوگرافی سارا بهرامی

۱۳۸۸ تهرون
آینه‌های روبرو
۱۳۹۰ یک عاشقانه ساده
۱۳۹۳ من دیه‌گو مارادونا هستم

۱۳۹۴ گیتا
خانه‌ای در خیابان چهل و یکم
۱۳۹۵ ایتالیا ایتالیا
۱۳۹۶ دارکوب

بیوگرافی سارا بهرامی

سارا بهرامی دارکوب

افتخارات فردی سینمایی خانم بهرامی

کاندید دریافت بهترین بازیگر زن از جشنواره 35 ام فجر برای فیلم ایتالیا ایتالیا

کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 96 به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم سینمایی دارکوب

خانم بهرامی دوست دارید با چه کارگردانی در سینما ایران کار کنید؟

دلم می خواهد با آقای فرهادی کار کنم این علاقه ام به موفقیت های امروز فیلم های آقای فرهادی ربطی ندراد. هنوز برای من چهارشنبه سوری دوست داشتنی ترین فیلم آقای فرهادی است برای فیلم جدایی نادر از سیمین هم تست دادم !

بهرامی درباره کسب سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 96 گفت :

رقابت امسال رقابت به شدت سختی بود زیرا بازیگران بزرگی نامزد شده بودند ولی واقعیت امر امید برنده شدن سیمرغ در ابتدا در من وجود داشت. من تمام سعی ام را برای بازی در فیلم دارکوب انجام دادم و بابت این جایزه تمامی گروه بی نهایت سپاسگذارم.

امیدواریم با بردن جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم فجر 96 این اتفاق برای خانم بهرامی بی افتاد و ایشان با آقای فرهادی نیز کار کند.

سریال های این بازیگر دوست داشتنی

۱۳۹۰ فرات
مثل یک کابوس
۱۳۹۱ پروانه
۱۳۹۳ پرده‌نشین

افتخارات ایشان در کار های تلویزیونی

کاندید دریافت سرو زرین بهترین بازیگر نقش اول زن از سومین جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم 1392 برای بازی در سریال پروانه

سارا بهرامی درباره انتخاب شدن برای بازی در سریال پرانه گفت: 
من چند سال قبل در دفتر دیگری تست داده بودم. حدود چهار سال قبل از این سریال. این تست موجود بود و آقای سامان دیده بودند و به این نتیجه رسیدند که انتخابم کنند.

دیگر کار های سارا بهرامی هم به شرح زیر است.

تله فیلم  :

شبیه شیدایی (1393)
شب طولانی (1391)

فیلم کوتاه :
آرزوهایت را به خاک نسپار (1392)
پیش از طلوع
ترانه ای برای لوبا (1388)

امیدوارم که این بیوگرافی سارا بهرامی نیز مورد پسند شما نیز قرار گرفته باشد. و بیوگرافی کاملی از این بازیگر سینما و تلویزیون بوده باشد و برای حمایت از ما می توانید مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.