بیوگرافی سانیا سالاری بازیگر سریال دلدادگان

بیوگرافی سانیا سالاری بازیگر سریال دلدادگان

امروز در بخش اخبار هنرمندان برای شما بیوگرافی سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان سریال دلدادگان شبکه سه سیما برای شما قرار دادیم. بازیگری که بی شک یکی از ستاره های سریال جدید منوچهر هادی است. سریال دلدادگان از شنبه شروع به پخش در شبکه سه سیما کرده است. این سریال که به کارگردانی آقای هادی و تهیه کنندگی آقای ایرج محمدی ساخته شده است پیش بینی می شود که جبران سریال های ضیعف چند وقت گذشته شبکه سه را کند. در این بین آقای هادی که بازیگران خوبی را در این چند سال به سینما و تلویزیون ایران معرفی کرده است یک بازیگر جدید به نام سانیا سالاری که سابق زیادی نداشت را در یک نقش بسیار مهم و با ارزش به کار گرفت که در ادامه با بیوگرافی سانیا سالاری بیشتر آشنا می شویم.

استارت کار حرفه ای سانیا سالاری

خانم سانیا سالاری  در دانشگاه رشته تدوین خوانده است و بازیگری را در کلاس های مهتاب نصیرپور آغاز کرده است و درادامه در کارگا های بازیگری محمد رحمانیان شرکت داشته و استارت کار بازیگری حرفه ای او از نمایش مجلس ضربت زدن بوده است.

نظر این بازیگر درباره اولین حضور حرفه ای خود

قبل از حضورم در این نمایش در چند مراسم نمایش نامه خوانی منجمله مجلس ضربت زدن با محمد رحمانیان همکاری داشتم. پدیده جمال ها دستیار محمد رحمانیان با من تماس گرفت و بعد از رفتن به دفتروملاقات با محمد رحمانیان متوجه شدم من را برای بازی درنقش قطام در نظر گرفته اند.و کلی خوشحال شدم. حضور در نمایشی که نویسنده اش بهرام بیضایی و کارگردانش محمد رحمانیان است برای من در حکم یک چالش بزرگ بود .خیلی از بازیگران بزرگ تئاتر ما آرزو دارند در چنین نمایشی بازی کنند و این حضور برایم ضمن هیجان آمیز بودنش یک ماجراجویی بزرگی است .

آشنایی منوچهر هادی با سانیا سالاری

در همین نمایش بود که یه شب آقا منوچهر هادی برای دیدن نمایش رفته بود و از بازی درخشان سانیا سالاری بسیار شگفت زده شد و همان شب به او گفت که حتما در آینده با یک دیگر کار خواهیم کرد که قسمت شد آقا هادی در سریال دلدادگان که قبل از این به نام پا های بیقرار معروف شده بود بازی کند.

اقای هادی در ستایش از این بازیگر در صفحه اینستاگرام خود نوشت.

سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان در سریال پاهای بیقرار ( دلدادگان). اولین بار در تئاتر مجلس ضربت به کارگردانی محمدرحمانیان عزیز در سالن اصلی تئاتر شهر بازی درخشانش را دیدم و مطمئن بودم با او کار خواهم کرد. بی شک در اولین و اصلی ترین نقش خود در سریال پاهای بیقرار همه نگاه‌ ها را معطوف خواهد کرد.
ارغوانم بهترینها لایق توست.

از دیگر کار های برجسته خانم سانیا سالاری می توانند به :

بیوگرافی سانیا سالاری

عکس سانیا سالاری

بیوگرافی سانیا سالاری

عکس سانیا سالاری

بیوگرافی سانیا سالاری

بیوگرافی سانیا سالاری

نمایش نام تمام مادران به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان – نمایش مطرب عشق به نویسندگی و کارگردانی بهزاد فراهانی – فیلم تئاتر آینده های رو به رو به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی آقای رحمانیان – نمایش ترانه های قدیمی : پیکان جوانان به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان – و لیلا و چند مسافر بازهم همکاری دیگر با اقای رحمانیان که در کارنامه این بازیگر دیده می شود. در کنار این تئاتر های درخشان تجربه های سینمایی در فیلم ملاقات که نه چندان موفق بود داشته است و همچنین در سریال ستایش سه هم نقش داشته است اما بی شک سریال دلدادگان سکو پرتاب بلنداین بازیگر خواهد بود.

 

سانیان سالاری درباره همکاری با آقای منوچهر هادی در پیج شخصی خود نوشت.

چه چیز ها که از شما آموختم جناب هادی عزیز.

جز انسانیت و مهربانی و صبوری و بزرگواری از شما ندیم.

سپاسگزارم که به خاطر اعتمادی که به من کردید و هر لحظه خدواند را شاکرم که در کنارتان بودم.

تا همیشه قدران  منت دار شما خواهم بود.

ما برای این بازیگر جوان درخشان کشورمان آرزوی موفقیت می کنیم از این به بعد حتما بعد پایان پخش سریال دلدادگان با زندگینامه سانیا سالاری بیشتر آشنا خواهیم شد و او را در کار های بزرگتر تلویزیونی و سینمایی خواهیم دید.