بیوگرافی سهیل سنگرزاده

بیوگرافی سهیل سنگرزاده + قهرمانی + شهرت

بیوگرافی سهیل سنگرزاده + قهرمانی + شهرت

یکی از چهره سرشناس فضای مجازی اینستاگرام ایران که سوژه اول پیج های اینستاگرامی ایرانی تبدیل شده است سهیل سنگرزاده قهرمان اسبق بدنسازی ایران است که ما برای شما در این مطلب بیوگرافی سهیل سنگرزاده به همراه لیست قهرمانی هایش در دوران حرفه ای و همچنین دلیل شهرت این روز هایش را برای شما منتشر کردیم که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

داستان شروع ورزش بدنسازی

بیوگرافی سهیل سنگرزاده

سهیل سنگرزاده متولد 15 مهر سال 1364 در بندرعباس است او در زمان نوجوانی به علت داشتن فیزک بدنی ضعیف تصمیم گرفت که به ورزش تناسب اندام نیز روی بیاورد و این ورزش را از سال 1378 نیز آغاز کرد و کم کم علاقمند به این ورزش شد و استارت موفقیت هایش از این ورزش زد.

شرکت در مسابقات مردان آهنین 

شاید کمتر کسی خاطرش باشد اما سهیل سنگرزاده در مسابقه مردادن آهنین سال 1388 شرکت کرد اما در آنجا موفق عمل نکرد و در دور مقدماتی نیز حذف شد.

محل زندگی

بیوگرافی سهیل سنگرزاده

او در نوجوانی ورزش از بندرعباس شروع کرد و بعد در سن 18 سالگی به تهران آمد و چند سالی در تهران زندگی کرد اما برای ادامه ورزش حرفه ای دوباره به بندرعباس برگشت و بعد کسب چند قهرمانی به کشور آمریکا مهاجرت کرد. و در حال حاضر در کالیفرنیا آمریکا زندگی می کند و زندگی بقول امروزی ها لاکچری دارد.

شهرت در اینستاگرام

بسیاری شاید در همین چند وقته با سهیل سنگرزاده نیز آشنا شده اند اما اون از دوران شروع ورزش حرفه ای به خوش اخلاقی و خون گرمی مخصوصی که بیشتر بندرعباسی ها دارند مشهور بود و از سال 2019 شروع به ساخت ویدیوهای انگیزشی با محوریت شکر نعمت هایی که داریم و بابت اش هر روز خدا را شکر نمی کنیم کرد. و امسال با تیکه کلام ابتدایی ویدیو هایش که ” سرکیفی عزیز برقرای ” به شهرت رسید. بقول خودش کسی نیست که یکبار ویدیوهایش را ببنید و اما درگیرش نشود. شهرت وی بازتاب زیادی در بین کاربران فضای مجازی داشت یک طرف کسانی بودند که انتقاد همیشگی داشتند که او در آمریکا است و زندگی لاکچری دارد و باید هم اینگونه رفتار کند. یک طرف افرادی بودند که او را حمایت کردند و از اینکه یک نفر پیدا شده است که حال خوب را با مردم به اشتراک بگذارد و انرژی مثبت را انتقال دهد. خوشحال بودند.

شروع قهرمانی و افتخار آفرینی

بیوگرافی سهیل سنگرزاده

قهرمان جهان WBBF سال 2015

چهار بار قهرمان مسابقه NPC آمریکا بین سال های 2016 تا سال 2019

سه نایب قهرمان  مسابقات NPC  آمریکا

دوبار نفر سوم مسابقات NPC  آمریکا

دوبار مقام چهارمی مسابقات NPC امریکا

مقام چهارم مسابقات آرنولدکلاسیک آمریکا در سال 2017

تمام مقام ها در رشته فیزک کلاسیک و فیزک بوده و یک بار هم بادی بیلدینگ

بیوگرافی سهیل سنگرزاده

شغل فعلی

سهیل سنگرزاده شغل های متفاوتی را امتحان کرد از باشگاه داری و شغل های دیگر  اما در حال حاضر شغل او در آمریکا personal traniner است.

همسر سهیل سنگرزاده

وی در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

علاقه های سهیل سنگرزاده

از علاقه اصلی او ورزش کردن و پیاده روی است وی از جمله کار های که خیلی به آن علاقه دارد نوشتن چیز هایی که دارد و چیزهایی که می خواهد در یک دفتر است و این کار را همیشه به مخاطبان خود نیز سفارش می کند. که بابت داشته هایتان خدا را شکر و چیز هایی را که ندارید را بخواهید و باور کنید خداوند آن را به شما خواهد داد.

علاقه به فوتبال

او از قدیم یکی از طرفدران پرسپولیس بوده است و هنوز بازی های این تیم را نیز دنبال می کند.