بیوگرافی سینا مریدی

بیوگرافی سینا مریدی

بیوگرافی سینا مریدی

به گزارش نازشو در این مطلب وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو برای شما بیوگرافی سینا مریدی بازیکن حال حاضر تیم فوتبال فولاد خوزستان و بازیکن مد نظر برانکو را در اینجا منتشر کردیم. این بازیکن جوان که در تیم فولاد حضور دارد با بازی های خوب خود در ترکیب این تیم توانست نظر سرمربی پرسپولیس برای اینکه او را در لیست خرید پرسپولیس قرار دهد را جلب کرد. او یکی از استعداد هایی است که باشگاه فولاد آن را از جوانان پرورش داده است و او را به یک بازیکن موفق تبدیل کرده است.

سینا مریدی متولد 16 اردیبهشت 1375 در دزفول می باشد

سینا مریدی  22 سال سن دارد، قد او 184 سانتی‌متر می‌باشد. سینا مریدی به عنوان هافبک برای تیم خود بازی می‌کند و از پای چپ خود به خوبی بهره می‌گیرد .

او در پست هافبک و دفاع چپ می تواند بازی کند. او در هر دو پست فوق العاده عملکرده است و جزوه پدیده های جوان یکی دو فصل گذشته فوتبال ایران بوده است. و از جمله مهم ترین ویژگی های این بازیکنان که مربیان وی به آن اعتقاد داشتند جنگندگی و هوش بالای وی در بازی بوده است.

این بازیکن در حال حاضر با شماره 42 برای تیم فوتبال فولاد بازی می‌کند. او در این فصل در 6 بازی تیم فولاد خوزستان در نیم فصل اول حضور پیدا کرده است و یک گل هم برای این تیم به ثمر رسانده است. او علاقه زیادی به حضور در پرسپولیس نشان داد اما مدیرعامل باشگاه مخالف حضور وی در تیم پرسپولیس بود. قرار مریدی با تیم فولاد یک فصل و نیم دیگر باقی مانده است. حال باید دید که باشگاه فولاد رضایت نامه این بازیکن جوان و با استعداد خود را برای بازی در پرسپولیس صادر می کند یا خیر در حال حاضر اخبار از رد پیشنهاد این باشگاه خبر می دهد.