بیوگرافی شاهرخ استخری

بیوگرافی شاهرخ استخری به همراه نکات جالب از زندگی او

بیوگرافی شاهرخ استخری

در یکی دیگر از مطالب دسته اخبار هنرمندان برای شما دوستان گرامی بیوگرافی شاهرخ استخری هنرمند دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران را قرار دادیم. این هنرمند دوست داشتنی که کلی خاطرات خوب با سریال های که در تلویزیون بازی کرده باهاش داریم و یکی از هنرمندانی که سعی کرده همیشه کار خوب را به علاقه مندانش تقدیم کنه و همیشه احترام به مخاطب یکی از هدف های کاری اش بوده که این امر باعث شده او هواداران بسیار زیادی پیدا کند و به یکی از هنرمندان محبوب تبدیل شود. ما در این مطلب بیوگرافی شاهرخ استخری برای شما از شروع کار شاهرخ استخری تا سن سال و کلی چیز های دیگه درباره این هنرمند در سایت نازشو قرار دادیم. بیوگرافی های که شاید تا به حال از این هنرمند خواننده بودید با این بیوگرافی کمی متفاوت باشد چون ما سعی کردیم جامعه ترین بیوگرافی ها را از هنرمندان قرار دهیم و به نکات انحرافی نمی پردازیم و اصل بیوگرافی در سایت ما به بخش کاری هنرمند می پردازد و هدف اصلی نشان دادن راه طی شده این هنرمند تا به اینجا بوده و تا شما بدانید هنرمندان به راحتی به این حرفه نیامدن و تا محبوبیت کلی راه را طی کرده اند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا بیوگرافی شاهرخ استخری آشنا شوید.

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری عزیز متولد سال 59 و 14 مهر در تهران است. او همچنین داری مدرک تحصیلی مهندسی صنایع است. او همچنین ازدواج کرده است و دارای یک فرزند دختر به نام پناه استخری است. از کار های که شاهرخ استخری را بسیار شناخت شده است کرد می توان به سریال های فاصله ها ، دلنوازان ، پریدخت و ….. نام برد. شاهرخ استخری بعد از تمام کردن تحصیلات وارد دنیا تئاتر شد و از این طریق وارد دنیا بازیگری شد. او درباره خدمت سربازی اش گفته است که بخاطر سابقه پدرش در جنگ توانست است معافیت بگیرد. و به سربازی نرفته است او همچنین هم قبل و هم بعد از بازیگری دارای شغل دیگری بوده است. که قبل از ورود به بازیگری وارد وسایل راهسازی بوده و بعد بازیگری جواهر فروشی برای خود دست پا کرده و چندین شبعه از آن هم دارد و تنها منبع درآمدی این هنرمند دوست داشتنی فقط بازیگری نیست.

سریال های تلویزیونی شاهرخ استخری

1386 – پریدخت به کارگردانی سامان مقدم
1387 – مثل هیچ‌کس به کارگردانی عبدالحسن برزیده
1387 – ماه عسل به کارگردانی شاهد احمدلو
1388 – دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده
1389 – فاصله‌ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده
1389 – پرانتز باز به کارگردانی کیومرث پوراحمد
1393 – آمین به کارگردانی منوچهر هادی و بهرنگ توفیقی
1395 – ماه و پلنگ به کارگردانی احمد امینی
1396 –  پرواز در ارتفاع صفر به کارگردانی عبدالحسین ورزیده

بیوگرافی شاهرخ استخری ، او درباره علاقه های دیگر خود می گوید به ورزش خیلی علاقه داشتم ولی همیشه بنا بر دلایلی نشده است که ورزش را ادامه دهد و هر بار بخاطر دلیلی ورزش را کنار گذاشت است. او درباره کم کاری در سینما گفت دلایل بسیار برای کم کاری در سینما وجود دارد. من پیشنهاد های خیلی جذابی را از سینما دریافت نمی کنم و اصلا نقش اول بودن یا نقش کوتاه برایم مد نظر نیست و بیشتر آن تاثیر گذاری نقش است. و در کار های سینمایی که بازی کردم سعی کردم کار های متفاوتی باشد و در سینمایی که بیشتر فیلم هایش برای گیشه است کار خوب بازی کردن بسیار سخت می شود و باعث کم کاری می شود امیدوار که قبل از پایان بازیگری بتوانم چند فیلم خوب سینمایی دیگر هم بازی کنم.

معروف ترین کار های سینمایی شاهرخ استخری

فیلم سینمایی چک به کارگردانی کاظم راست گفتار

فیلم سینمایی ساعت شلوغی به کارگردانی آرش معیریان

فیلم سینمایی دوربین به کارگردانی محسن توکلی

فیلم سینمایی پس کوچه‌ های شمرون به کارگردانی کامران قدکچیان

فیلم سینمایی تقدیر نهایی به کارگردانی محسن توکلی