بیوگرافی مریم مومن

بیوگرافی مریم مومن + مصاحبه + عکس ها

بیوگرافی مریم مومن + مصاحبه + عکس ها

مریم مومن اسم آشنای بازیگر فخرالزمان سریال بانوی عمارت شبکه سه سینما که این روز ها بسیار طرفدار پیدا کرده است و در بین مردم بسیار شناخته شده است. سریال تاریخی بانوی عمارت که در حال پخش از شبکه سه سیما می باشد یک بازیگر جدید به تلویزیون و سینمای ایران معرفی کرد و آن هم مریم مومن بود که بسیار توانست در این سریال بدرخشد. در ادامه این مطلب از وب سایت نازشو شما بیوگرافی مریم مومن بازیگر جدید تلویزیون ایران را مشاهده می کنید.

زندگینامه مریم مومن

مریم مومن برخلاف اولین بیوگرافی هایی که از او منتشر شد و او را متولد تهران معرفی کرده بود و سال تولد وی را 1373 منتشر کرده بود. متولد سال 1377 6 مرداد در مشکین شهر اردبیل است. و تک فرزند می باشد.

عکس های مریم مومن

چگونگی انتخاب به عنوان فخرالزمان بانوی عمارت از زبان مریم مومن:

من واقعا نمی‌دانم چگونه برای این نقش انتخاب شدم، اما بیش از هر چیزی اطلاعیه یک تست بازیگری را دیدم که در آن مطرح شده بود به یک بازیگر خانم با این رده سنی نیاز داریم. با توجه به اینکه من تست‌های دیگری را هم رفته بودم و آنها را تجربه کرده بودم احساس می‌کردم این تست نیز سرکاری است و قرار است سوء استفاده مالی شود.

از طرفی من به این اعتقاد نداشتم این که می‌گویند، برای اینکه وارد دنیای بازیگری شوی باید کلاس‌های بسیاری را دوره ببینید. برای تست این مجموعه نیز دو عکس سنتی ارسال کرده بودم و منتظر بودم تا نتیجه را اعلام کنند، صبح آن روز قرار بود برای جواب به دفتر این مجموعه بروم اما این کار را نکردم، عصر همان روز با من تماس گرفتند که چرا برای جواب‌دهی به دفترشان نرفتم.
من با اعتماد کامل و با چشمان بسته شخصیت فخری را پذیرفتم. هیچ چیز از شخصیت فخری نمی‌دانستم من حتی تا پایان تصویربرداری شخصیت کامل فخری را نمی‌دانستم و اجازه خواندن فیلمنامه را نداشتم؛ چرا که آقای حمیدنژاد معتقد بودند من سکانس به سکانس با شخصیت فخری و واقعیت فخری باید آشنا شوم. این نشان می‌دهد که من چقدراعتماد کامل به کارگردان داشته‌ام و هرچه دارم از تلاش‌های ایشان است.

عکس های مریم مومن

عاشق اسب

به سوارکاری علاقه دارد و برای سریال بانوی عمارت خودش سکانس های اسب سواری را بازی کرده است، او از کودکی عاشق اسب یونیکورن (تک شاخ) است و اتاقش پر از عکس های این اسب رویایی است

ازدواج
مریم مومن هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

گفتنی است که فصل دوم این سریال هم ساخته خواهد شد و دوباره یکی از اصلی ترین کاراکتر های این فیلم مریم مومن خواهد بود. شما در ادامه می توانید مصاحبه مریم مومن در یکی از برنامه های زنده تلویزیون هم مشاهده کنید.