بیوگرافی مینا وحید

بیوگرافی مینا وحید بازیگر شمالی سینما و تلویزیو

بیوگرافی مینا وحید بازیگر شمالی سینما و تلویزیون

برای شما در این مطلب وب سایت نازشو نیز بیوگرافی مینا وحید بازیگر با استعداد و کمی پر حاشیه سینما و تلویزیون ایران را برای شما قرار دادیم. این بازیگر که به تازگی با سریال بانوی عمارت مهمان خانواده های مردم است توانست است با درخششی که در این فیلم داشته است. طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این بازیگر کم حاشیه هم نیست. از لباس های عجیب غریب در مراسم های سینمایی گرفته تا حاشیه آخرش که درباره نذری دادن بوده است کلی حاشیه برای او در فضای مجازی درست کرده است. که درباره همه این ها می توانید در ادامه این پست سایت نازشو بخوانید و پاسخ مینا وحید به برخی از حواشی هم را در این پست بخوانید همراه ما باشید تا انتهای این مطلب از سایت نازشو.

زندگینامه مینا وحید

مینا وحید متولد 17 مرداد 1366 در شهر بسیار زیبا رشت است. او همچنین یکی از بازیگران تحصیل کرده سینما و تلویزیون نیز محسوب می شود و دارای مدرک دارای مدرک کارشناسی ارشد تئاتر می باشد. و مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است.

نظر مینا وحید درباره زندگی در رشت و تفاوت اش با زندگی در تهران

رشت چیزی که درباره اش میشه گفت اینکه رشت شهر شادی و زندگی در تهران انگار داخلش گم هستی ولی وقتی بازیگر میشی تازه پیدا میشی.

شروع درخشش با یک کار سینمایی

مینا وحید درخشش خود را از فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان شروع  کرد و توانست نامش را به عنوان یک بازیگر خوب در سینما معرفی کند. او همچنین خودش معتقد است با کار شهرزاد به مردم شناخت شده است و مردم بعد از این کار بیشتر او را می شناختند.

سابق همکاری با کارگردان های بزرگ

او از جمله بازیگرانی است که سابق همکاری با چند تا کارگردان های موفق را در کارنامه دارد که از مهم ترین ها می توانند کیومرث پوراحمد – اصغر نعیمی و حسن فتحی-علیرضا رئیسیان نام برد.

همچنین او سابق بازی در چند تله فیلم هم دارد.

داغ ترین حواشی این بازیگر

در بیوگرافی مینا وحید جای حاشیه اصلا خالی نیست و و از مهم ترین حواشی این بازیگر می توان به موارد زیر نام برد.

رضا کیانیان و مینا وحید

بیوگرافی مینا وحید

حاشیه ازدواج با رضا کیانیان که بسیار برای وی حاشیه ساز شد و او درباره این ماجرا می گوید به خاطر یک 2 خطی به من میگفتند که همسر رضا کیانیان هستی. و در یک قسمت به ما گفتند برخورد دست به هم مشکل ندارد و آن سکانس گرفته شد و بعد یکی از عوامل برای توجیه این کار گفت که دست همسر رضا کیانیان بوده و همین مسئله باعث این حواشی شد. و در حالی که من با همسر آقای کیانیان در هنگام ظبط آن فیلم بسیار صمیمی بودم.

لباس عجیب در جشنواره فجر

بیوگرافی مینا وحید

بازیگر فیلم سینمایی «هایلایت» این روزها در سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر با پوشش متفاوتی حاضر می شود و برای آن هم دلیل دارد و معتقداست از این طریق می خواهد پیامی را به مردم منتقل کند. مینا وحید درباره این موضوع گفت : من برای جشنواره امسال با طراح لباسم به این نتیجه رسیدیم که هیچ لباس جدیدی نپوشم و مبلغی که برای آن در نظر گرفته بودم را برای خانواده های زلزله زده و هموطنانمان در کرمانشاه بفرستم. تا پایان جشنواره هم در هر جا هم که دعوت شویم با این پارچه طوسی رنگ که روی دوشم داشتم ظاهر خواهم شد.

حاشیه نذری دادن در ظهور عاشورا

فیلمی که فضای مجازی بسیار سر صدا کرد که مینا وحید در حال نذری دادن این کلیپ واکنش های زیادی داشت. و او درباره این کلیپ گفت این یک شیطنت بود. آن کلیپ در ظهور عاشورا منتشر ولی اصلا در روز عاشورا نبود و گفت در یکی از مراسم های دوستان نزدیک اش بود. که کسی فیلم برداری کرد و در روز عاشورا منتشر کرد و آن فرد سریع کلیپ را حذف کرد. ولی دیگه کار از کار گذشته بود و کلیپ در همه جا پخش شد و واکنش های مختلفی داشت و عده ای معتقد بودند این فیلم سیاه نمایی چون من حجاب داشتم اما اصلا اینطور نبود من بخاطر اینکه در دید هستم و باید حواسم باشد سعی می کنم حتی در جمع خانوادگی هم همیشه حجابم را رعایت کنم.

کار های سینمایی مینا وحید

۱۳۹۶ هایلایت به کارگردانی اصغر نعیمی

۱۳۹۴ کفشهایم کو؟  به کارگردانی کیومرث پوراحمد

۱۳۹۳ دوران عاشقی به کارگردانی  علیرضا رئیسیان

۱۳۹۰ گیرنده به کارگردانی  مهرداد غفارزاده

۱۳۹۰ ساعت به وقت صفر به کارگردانی احمد معظمي

بیوگرافی مینا وحید

کار های تلویزیونی مینا وحید

۱۳۹۷ بانوی عمارت
۱۳۹۱ دختران حوا
۱۳۹۰ شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

شبکه نمایش خانگی

سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی

امیدواریم مطلب بیوگرافی مینا وحید مورد توجه شما قرار گرفته باشد