تام و جری

تام و جری جدید ساخته خواهد شد.

تام و جری جدید ساخته خواهد شد.

یکی از کارتون های چندین نسل از همه مردم جهان بی شک تام و جری است که یکی از ماندگار ترین کارتون هایی است که تا به امروز ساخته شده است. اما خبر خوش این است که قرار است تام جری جدید دوباره ساخته شود. این کارتون با اینکه سال ها قبل ساخته شده است و تکنولوژی های امروزی در آن نبوده است اما هنوز که هنوز از تلویزیون پخش شود کودک ، نوجوان ، و بزرگسال ندارد همه دوست دارند آن را ببیند. اما خبری که از کمپانی برادران وانر سازنده این انیمیشن به گوش می رسد خبر از ساخت نسخه جدید برای سینما ها در سال 2021 می دهد. و طبق گفته داستان سری جدید Tom and Jerry هم مشخص شده است و مراحل تهیه این پروژه بزرگ فقط باید آغاز شود.

فیلم «تام جری» که بر مبنای همان فیلم کلاسیک که برای اولین بار توسط «ویلیام هانا» و «جوزف باربِرا» و در سال ۱۹۴۰ ساخته شد، با همین عنوان توسط «تیم استوری» خلق می‌شود.

تام و جری

Tom and Jerry یک مجموعه کارتون کمدی آمریکایی است که توسط ویلیام هانا و جوزف باربرا در سال ۱۹۴۰ ساخته شده است. در این سری فیلم‌ها تمرکز روی رقابت بین شخصیت‌های تام، یک گربه و جری، موش است. بسیاری از قسمت‌ها همچنین دارای چندین شخصیت تکراری هستند.

هانا و باربری در سالهای اولیه خود، ۱۱۴ قسمت این کارتون را برای مترو گلدوین مایر از ۱۹۴۰ تا ۱۹۵۸ تولید کردند. در طول این زمان، هفت جایزه اسکار برای فیلم کوتاه انیمیشن به دست آوردند. پس از آنکه استودیوی کارتونی MGM در سال ۱۹۵۷ بسته شد، MGM این مجموعه را با ژن دییچ دوباره احیا کرد و ۱۳ ترم کارتون را برای رامبراند فیلم از ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۲ به پایان رساند. سپس Tom and Jerry به عنوان بزرگترین سری فیلم‌های انیمیشن متحرک آن زمان، با آهنگ‌سازی چاک جونز ۳۴ قسمت دیگر بین سالهای ۱۹۶۳ تا ۱۹۶۷ تولید کرد. سه قسمت نیز پس از آن و با عناوین «قصر مانون» در سال ۲۰۰۱، «کاراته گاردین» در سال ۲۰۰۵ و «ماجراجویی جذاب» در سال ۲۰۱۴، که مجموع سری فیلم‌ های «Tom and Jerry» به رقم ۱۶۴ رسید.

تام و جری

در این میان همچنین تولیداتی خارج از آن سری تولیدات با عنوان «Tom and Jerry نمایش» (۱۹۷۵)، نمایش کمدی تام و جری (۱۹۸۰_۱۹۸۲)، «کودکی تام و جری» (۱۹۹۰_۱۹۹۳)، «تام ِو جری تئز» (۲۰۰۶_۲۰۰۸)، و تام وِ جری نمایش (۲۰۱۴ تا کنون) تولید شده است.  امیدواریم دوباره با ساخت سری جدید کلی خاطره برای نسل های مختلف سنین زنده شود.