تحقق رویا هواداران خانم پرسپولیس

تحقق رویا هواداران خانم پرسپولیس

تحقق رویا هواداران خانم پرسپولیس

به گزارش نازشو – بی شک اگر از هر هوادار خانم پرسپولیس درباره آرزو اش می پرسید حتما یکی از آن حضور در ورزشگاه و دیدن بازی تیم مورد علاقه خود بود. اما تحقق رویا هواداران خانم پرسپولیس نزدیک است. خبر هایی به گوش می رسد که زیر ساخت های لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای فینال لیگ قهرمانان آماده شده است و برخی مجوز های لازم هم برای این کار گرفته شده است. گفتنی است که بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا در دور برگشت بین پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن قرار است در ورزشگاه آزادی برگزار شود و در این بین مهمان های بزرگ زیادی به دعوت AFC در این بازی حضور خواهند داشت. که حتما مسئولان فوتبال fifa هم در بین مهمان ها هستند. و همین موضوع باعث می شود.

که مسئولان که چند وقت پیش تذکری از سوی فیفا درباره حضور بانوان دریافت کرده بودند را جدی بگیرند و در این بازی بعد بازی ایران و بولیوی که بانوان حضور داشتند به طور رسمی برای خانواده ها قرار است جایگایی تعبیه شود.

گفتنی است که اگر رضایت برخی از مسئولین قطعی شود دیگر حتما شاهد تحقق رویا هواداران خانم پرسپولیس خواهیم بود و آن هم چه بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی رویایی در تاریخ پرسپولیس که می تواند در تاریخ هم به امید خدا به نام روز قهرمانی پرسپولیس و هم روز رسمی شدن حضور بانوان در ورزشگاه ثبت شود که آرزوی ما این است شاهد این دو اتفاق با شکوه در ورزش و تاریخ ایران در 19 آبان 97 باشیم. گفتنی است که بطور رسمی این موضوع از طرف مسئولان اعلام نشده است و برخی از افراد در وزرات ورزش و جوانان تلاش های خود را از چند وقت گذشته برای حضور بانوان شروع کردند و قولی که رئیس جمهور به رئیس فیفا درباره حضور بانوان داده بود. می توانند شانس زیادی را برای حضور بانوان در نظر گرفت.