ترس الدحیل

ترس الدحیل از آزادی را نمی توانند پنهان کرد.

ترس الدحیل از آزادی را نمی توانند پنهان کرد.

به گزارش نازشو – تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمان آسیا در دور برگشت در آزادی باید به مصاف الدحیل قطر برود. در دور رفت این مرحله تیم قطری در کشور خودش موفق شد تیم فوتبال پرسپولیس ایران یک بر صفر شکست دهد اما این نتیجه امید های پرسپولیسی ها ناامید نکرد و این نتیجه قابل جبران است در تهران و این موضوع رسانه های قطری بعد بازی رفت به آن پرداختند و این نتیجه را یک شکست بزرگ برای الدحیل در این مرحله دانستن اما چند روزی است که بازیکنان الدوحیل در مصاحبه های خود کری هایی برای هوادران پرسپولیس خوانده اند و خواستار حضور آنان برای پر کردن آزادی شده اند که این گونه به خود اعتماد به نفس بدهند.

اما ترس الدحیل از آزادی را نمی توانند با این سخنان پنهان کرد بازیکنانی همچون ژاوی که تجربه های فوق العاده ای از بازی در ورزشگاه پر از تماشگر دارند در جو آزادی دچار مشکل می شوند و این جو را فوق العاده می دانند و کار را برای هر تیمی در این جو سخت می دانند. و ترس الدحیل شاید در سخنان کادرفنی و بازیکنان این تیم پنهان باشد اما در روز بازی مطمن باشید که نعمت تماشگران به کمک تیم پرسپولیس می آید که بتوانند یک صعود تاریخی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 داشته باشند.

گفتنی است که الدحیل شکستی در این دوره لیگ قهرمانان آسیا نداشته است و یکی از شانس های اصلی قهرمانی است اما پرسپولیس و تماشگرانش در آزادی قدرت شکست هر تیمی را دارند که امیدواریم بار دیگر با افتخار این اتفاق بی افتاد و نماینده کشورمان مثل سال گذشته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسد. پرسپولیس با پنجره بسته و کمبود بازیکن تا همینجا درخشان ظاهره شده است اما بازهم قدرت پیشروی در تیم برانکو دیده می شود به امید درخشش در آزادی و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2018 /2017.

این دیدار دوشنبه 26 شهریور 1397 ساعت 18:30 برگزار می شود. برای تهیه بلیت این دیدار می توانید به سامانه فروش بلیت فوتبال www.gishe3.ir مراجعه کنید و بلیت های خود را خریداری کنید.