ترفند های استوری در واتساپ - ترفند واتساپ

ترفند های استوری در واتساپ

ترفند های استوری در واتساپ

در این مطلب آموزشی وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم برای شما ترفند های استوری در واتساپ را آموزش دهیم که بسیار به علاقمندان به این برنامه می تواند جالب و کاربردی باشد. روش های ارسال و گذاشتن آهنگ در استوری واتساپ خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

نحوه گذاشتن موزیک در استوری واتساپ

همانطور که می دانید WhatsApp به ما امکان می دهد تصاویر، متن و فیلم ها را در بخش وضعیت واتس اپ یا Status خود قرار دهیم. بنابراین اکنون می خواهیم ببینیم که چگونه موسیقی را به وضعیت واتساپ اضافه کنیم.

گذاشتن آهنگ در استوری واتساپ به شیوه با کیفیت

گذاشتن آهنگ در استوری واتساپ می توان شیوه زیر را دنبال کرد، در این روش کیفیت آهنگ حفظ شده، ولی کمی پیچیده تر از روش دیگر است.

مرحله ۱: برای استوری کردن آهنگ در واتساپ، شما می توانید آهنگ های ویدیویی را که می خواهید به عنوان صدا در وضعیت واتس اپ خود قرار دهید پس یک ابتدا یک فیلم را انتخاب کنید تا در صفحه مربوطه لود شود.

مرحله دوم: برای گذاشتن آهنگ در استاتوس واتساپ پس از لود شدن فیلم، به بخش وضعیت WhatsApp بروید و روی گزینه دوربین ضربه بزنید یا به استتوس ضربه بزنید.

مرحله ۳: در ادامه استوری موزیک در واتساپ، اکنون می توانید تصاویر و فیلم های خود را در این بخش مشاهده کنید. ویدئویی را که می خواهید پست شود را WhatsApp انتخاب کنید.

مرحله ۴: پس از انتخاب ویدیو می توانید ویدیوی خود را اکنون آماده آپلود در وضعیت واتس اپ باشید. اکنون باید روی نماد ایموجی واقع در بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله ۵: به پایین بروید و هر رنگ زمینه مناسب یا مورد علاقه تان را پیدا کنید و ایموجی رنگ مربوطه را انتخاب کنید. پس از انتخاب ایموجی باید آن را کشش دهید تا صفحه از رنگ انتخابی پوشانده شود و برای آپلود وضعیت خود گزینه مربوطه را فشار دهید.

مرحله ششم: بعد از بارگذاری وضعیت می توانید وضعیت خود را در قالب صوتی آپلود کنید. از وضعیت واتساپ صوتی خود لذت ببرید.

طریقه گذاشتن آهنگ در وضعیت واتساپ به این شکل را به شما آموزش دادیم، نتیجه کار را در بخش تصاویر ببینید.

در ادامه با همراه باشید تا نحوه گذاشتن موزیک در استوری واتساپ به روش دیگری را برای شما قرار دهیم.

گذاشتن آهنگ در استوری واتساپ به شیوه بی کیفیت آهنگ

این روش برای کسانی که می خواهند صوتی با کیفیت را در وضعیت واتس اپ خود به اشتراک بگذارند مناسب نخواهد بود اما مشکلات بسیاری از کاربران را حل کرده و از طرف دیگر بسیار ساده است، این روش معروف به jugaad هندی است. ابتدا باید آهنگی را که می خواهید به اشتراک بگذارید را دانلود کنید آهنگ را انتخاب کنید و سپس دکمه پخش را روی پخش کننده موسیقی کلیک کنید همانند موسیقی ساده که از پلیر گوشی پخش می شود. سپس در ادامه آموزش گذاشتن آهنگ در پروفایل قدم های زیر را دنبال کنید.

قدم اول: وضعیت واتساپ را باز کنید.

قدم دوم: بر روی نماد دوربین در سمت راست پایین کلیک کنید و دوربین را بپوشانید (اگر نمی خواهید ویدیویی را که ضبط شده است به اشتراک بگذارید).

قدم سوم: پنل اعلان (notification) را پایین بیاورید و آهنگ را پخش کنید و سپس دکمه دایره را برای ساخت فیلم نگه دارید (می توانید جلوی دوربین خود را برای نداشتن تصویر بپوشانید). شما این ویدیو را با صفحه سیاه با آهنگ ۳۰ ثانیه پخش می کنید.

همانطور که دیدید این روش نیز برای گذاشتن فایل صوتی در استوری واتساپ کار آمد است ولی کیفیت آهنگ کم می شود با این حال همانطور که گفته شد روش ساده تری نیز است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  ترفند واتساپ تبدیل ویدیو به گیف