پدیده ۱-۱ پرسپولیس / توقف پس از ۵ برد متوالی

دیدار تیم‌های پدیده و پرسپولیس با نتیجه تساوی به پایان رسید تا فرصت صدرنشینی از دست برود.

تیم‌های فوتبال پدیده و پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک – یک خاتمه یافت. مسعود زائر کاظمی و وحید امیری به اشتباه در این بازی دروازه خودی را باز کردند تا هر دو گل این بازی روی اشتباهات بازیکنان خودی به ثمر برسد.

ترکیب پدیده: سعید جلالی‌راد، حسین حیدری، احسان حسینی، مجتبی بیژن، صادق صادقی (۷۹- میلاد کمندانی)، علی طاهران، مهرداد بایرامی (۶۵-امیرحسین نعمتی)، مهدی شریفی (۶۱-محمد محمدزاده) ، حسام پورهاشم، مسعود زائر کاظمین و رحمان جعفری (۷۹-پورتقی).

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری (۷۸-رضا اسدی)، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، مهدی ترابی و عیسی آل‌کثیر (۵۱- مهدی عبدی).

داور: محمد حسین زاهدی‌فرد

نیمه اول

دقیقه ۹: عیسی آل‌کثیر نتوانست از ارسال خوب مهدی ترابی روی یک ضربه ایستگاهی استفاده کند و ضربه سر او با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲: با «سایه زنی» آل‌کثیر بار دیگر یک فرصت خوب برای پرسپولیس از دست رفت. این بازیکن روی پاس رو به عقب سعید آقایی در حالی که روی خط شش قدم محوطه جریمه به توپ رسید، نتوانست از موقعیت استفاده کند و توپ از زیر پایش عبور کرد.

دقیقه ۱۷: وحید امیری در موقعیت تک به تک با دروازه پدیده توپ را به بالای دروازه فرستاد.

دقیقه ۳۲: مهدی ترابی باز هم پشت یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس ایستاد و ارسالی خطرناک به سمت دروازه پدیده داشت که مسعود زائر کاظمین روی یک ضربه سر رو به عقب به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

دقیقه ۴۵: ضربه ایستگاهی صادق صادقی با ضربه سر وحید امیری همراه بود تا او به اشتباه و با گل به خودی دروازه پرسپولیس را باز کند.

نیمه دوم

دقیقه ۵۷: مهرداد بایرامی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۵: شوت مهدی شیری از داخل محوطه جریمه به بازیکنان پدیده برخورد کرد و در اختیار جلالی راد قرار گرفت.

دقیقه ۷۶: ارسال‌های تند و تیز پرسپولیسی‌ها روی اشتباه مدافعان پدیده در داخل محوطه جریمه به سیامک نعمتی رسید که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه ۸۸: جلالی‌راد به دلیل اتلاف وقت از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۹: مسعود زائر نیز دیگر اخطاری این مسابقه بود.

دقیقه ۹۰: سعید آقایی هم از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱+۹۰: مسعود زائر کاظمین در فاصله دو دقیقه دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز