ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان

ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان مشخص شد.

نازشو – تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا یعنی پرسپولیس ایران فردا باید به مصاف تیم فوتبال الاهلی عربستان برود. این بازی به علت مشکلات دو کشور باید در عمان به میزبانی پرسپولیس برگزار شود و بازی برگشت در امارات نیز برگزار می شود. برانکو که بعد از شروع طوفانی در لیگ توانست سه پیروزی پیاپی بدست آورد اما در آخرین بازی مقابل سیاه جامگان متوقف شد. و با تساوی پا به میدان رقابت با الاهلی گذاشت. الاهلی هم با خرید های نجومی در فصل نقل انتقالات بصورت کامل آمده این دیدار نیز است. درست است که این تیم چند مصدوم دارد اما بازهم چند بازیکن کلیدی در خط جلو دارند که می توانند تعیین کننده باشند در این سمت هم سید جلال حسینی به علت محرومیت حضور ندارد. اما نگرانی از بابت برای برانکو وجود ندارد چون آن ها در این پست شجاع خلیل زاده را به خدمت گرفتند که چند بازی لیگ خوب ظاهر شده اما اشتباه های هم داشت که امیدوار هستیم در این بازی تکرار نکند. اما برسیم به ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان پرسپولیس به علت مشکلات کامیابی نیا این بازیکن را در لیست بازی با سیاه جامگان قرار نداد اما به نظر می رسد که در این بازی فیکس باشد ما این ترکیب را احتمالی فرض می کنیم و هر وقت از سوی باشگاه پرسپولیس ترکیب اصلی اعلام شد آن را بروزرسانی نیز می کنیم.

ترکیب زیر ترکیب نهایی است که از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شده است. ترکیب رسمی پرسپولیس مقابل الاهلی است.

ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان

علیرضا بیرانوند – محمد انصاری – شجاع خلیل زاده – محسن ربیع خواه – صادق محرمی – حسین ماهینی – محسن مسلمان – فرشاد احمد زاده – وحید امیری – مهدی طارمی – علی علیپور

 

ساعت دیدار پرسپولیس و الاهلی  20:30 دقیقه ای روز 31 مرداد در ورزشگاه سلطان قابوس کشور عمان نیز برگزار می شود که برای پیروزی نماینده کشورمان نیز دعا می کنیم و امیدوار هستیم که این حریف سعودی را شکست دهد. تا راه خود را برای صعود به مرحله بعد هموار سازد.