ترکیب پرسپولیس مقابل سیاه جامگان

ترکیب پرسپولیس مقابل سیاه جامگان فصل 97-96

ترکیب پرسپولیس مقابل سیاه جامگان

در این مطلب از سایت نازشو برای شما ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تیم سیاه جامگان در هفته چهارم  لیگ برتر ایران را قرار دادیم. با شناختی که از برانکو به وجود آمده است ترکیب پرسپولیس مثل همیشه قابل حدس است. چون برانکو به شدت ثبات ترکیب برنده ایمان دارد. تیم پرسپولیس تهران در سه بازی گذشته خود به ترتیب مقابل استقلال خوزستان ، تراکتور سازی تبریز و نفت تهران به پیروزی رسیده است و ما 9 امتیاز به تنهایی در صدر جدول قرار گرفته است. در آن طرف اکبر میثاقیان توانست است با تیم سیاه جامگان نتایج نسبت اند خوبی را در این سه هفته بدست آورد. آن ها در سه هفته گذشته به یک تساوی مقابل ذوب آهن ، پیروزی مقابل سپیدرود  و شکست مقابل فولاد تن دادند. و با چهار امتیاز در رده 7 لیگ برتر قرار گرفته اند. تیم پرسپولیس در این بازی به دنبال چهارمین برد پیاپی خود است و تیم سیاه جامگان مشهد هم به دنبال دومین پیروزی خود است. اما انتظاری که از میثاقیان می رود این است که به یک امتیاز هم رضایت دهد و به احتمال زیادی در آزادی بازی بسته ای را مقابل پرسپولیس ارائه می دهد تا دست کم یک امتیاز از آزادی به مشهد ببرد.

پرسپولیس و سیاه جامگان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر خلیج فارس در فصل 97-96 در تاریخ 25 مرداد 96 در ورزشگاه آزادی در ساعت 20:45 به مصاف یکدیگر می روند. ترکیب پرسپولیس و سیاه جامگان به صورت زیر است.

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند – سید جلال حسینی – محمد انصاری – حسین ماهینی – صادق محرمی – محسن ربیع خواه – محسن مسلمان – وحید امیری – فرشاد احمدزاده – مهدی طارمی – گادوین منشاء

ترکیب سیاه جامگان مشهد

محمد ناصرى – یوری چلاک – محسن آقایى – احسان پیرهادی – رضا شربتی – کریم احمدى – روح الله سیف اللهى – حسین بادامکی – مصطفى احمدى – کیوان امرایی – پیام ملکیان

ترکیب پرسپولیس مقابل سیاه جامگان تا قبل از شروع بازی ممکن است تغییر کند که در بروز رسانی های بعدی قرار داده خواهد شد. تا شما قبل بازی از ترکیب تیم مورد علاقه تان با خبر باشید.