ترکیب پرسپولیس مقابل نفت طلائیه

ترکیب پرسپولیس مقابل نفت طلائیه در جام حذفی مشخص شد.

به گزارش نازشوپرسپولیس و نفت طلائیه در جام حذفی 96 96 باید به مصاف یک دیگر بروند. شرایط عجیب نفت تهران و حذف پرسپولیس از آسیا باعث شده است که این بازی حساسیت بیشتری پیدا کند. نفت طلائیه تهران یا همان نفت تهران بخاطر مشکلات مدیریتی از اول فصل کلی حاشیه داشته است از جابه جایی های عجیب که فقط در فوتبال ایران اتفاق می افتاد که همه شما به خوبی می دانید اول علی کریمی نفت تهران را تحویل گرفت بعد علی کریمی کنار رفتن و درخشان سرمربی شد و بعد دوباره کریمی آمد اما بازهم این اتفاق تکرار شد علی کریمی به علت های نامشخص از نفت کنار رفت و درخشان دوباره بازگشت. بعد همه این حواشی نفت طلائیه بازهم حاشیه داشت و آن هم دستگیری مالک باشگاه نفت طلائیه بود بخاطر برخی از مسائل مالی این مدیرعامل قرار بود بدهکاری های نفت را تسویه کند اما خودش نیز مشکل تسویه داشته از این رو پرسپولیس آماده فوتبال ایران در یک بازی فوق العاده مقابل الهلال با ناداوری های فراوان به نتیجه دو بر دو رسید. ولی در مجموعه از این تیم قدرتمند شکست خورد و از رسیدن به فینال ناکام ماند اما پرسپولیس بازهم در دو جام گزینه اصلی قهرمانی است جام حذفی و لیگ برتر پرسپولیس به علت فشرده بودن برنامه هایش در آسیا و لیگ نتوانست در دوره اول بازی های خود به مصاف تیم نفت برود که الان این بازی قرار است شنبه 29 مهر 16:45 برگزار شود از این رو ما ترکیب پرسپولیس مقابل نفت طلائیه در جام حذفی را برای شما قرار دادیم که با توجه به بازی مقابل الهلال و استراحت دادن برانکو به مسلمان حدس ترکیب پرسپولیس کار سختی نیست. که در ادامه ترکیب پرسپولیس مقابل نفت طلائیه مشاهده می کنید.

ترکیب پرسپولیس مقابل نفت طلائیه در جام حذفی

علیرضا بیرانوند – سید جلال حسینی – شجاع خلیل زاده – محمد انصاری – حسین ماهینی- کمال کامیابی نیا – محسن ربیع خواه – بشار رسن – وحید امیری – گادوین منشاء –  علی علیپور

در این میان فقط ممکن است صادق محرمی جای شجاع خلیل زاده در ترکیب باشد چون هر دوی این بازیکنان نمایش قابل قبولی در بازی با الهلال نداشتن همچنین فرشاد احمد زاده هم مصدوم است حال ما قبل از شروع بازی ترکیب رسمی پرسپولیس مقابل نفت تهران را برای شما قرار می دهیم در این پست تا شما از ترکیب تیم مورد علاقه خود اطلاع داشته باشید. گفتنی است که در مرحله بعدی تیم برنده این دیدار باید به مصاف تیم لیگ یکی بادران تهران برود که در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفته است. اگر پرسپولیس برنده این دیدار شود باید قرعه کشی شود که کدام تیم میزبان باشد.