تقویت کننده ابرو

تقویت کننده ابرو بدون هزینه و طبیعی

تقویت کننده ابرو بدون هزینه و طبیعی

شاید در بازار به مواد مختلفی بربخورید که برچسب تقویت کننده ابرو را روی آن ها مشاهده کنید اما قیمت های بالا و تاثیر گذاری پایین باعث می شود که بسیار از آن مواد ها استفاده نکنند در اینترنت به مطب جالبی برخوردم که آن برای شما در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو قرار دادم روش بسیار ساده و آسان بدون هزینه زیاد و وقت گذاشتن زیاد روشی کاملا طبیعی که امتحان کردن آن بسیار کم هزینه تر از خرید برخی مواد شیمایی که ممکن است به جای فایده ضرر هم داشته باشد. اگر شما از این بروش که ما در ادامه برای شما قرار می دهیم استفاده کردید می توانید برای ما در بخش نظرات تجربیات خود را بنویسید تا سایر کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

روش اول

تقویت کننده ابرو

تقویت ابرو

برای تهیه این تقویت کنند ابرو شما باید یک بادام شیرین را پوست بگیرید و با کمک یک میله نازک یا سوزن آن را روی حرارت نگه دارید. ظرفی از جنس روی را با دست دیگرتان بالای بادام بگیرید. وقتی بادام آتش گرفت دوده ناشی از بادام به دور ظرف می نشیند که همان سرمه است.

روش دوم

تقویت کننده ابرو

روش دیگری که می توانید این نوع تقویت کننده را تهیه کنید این است که بادام آتش گرفته را درون یک قابلمه روی بیندازید و در آن را ببندید سپس پس از خاموش شدن بادام درب را برداشته و دوده های چسبیده به دور ظرف را که همان سرمه است جدا کنید. برای ساخت سرمه فندق هم از این روش ها می توانید استفاده کنید فقط دقت کنید فندق بو داده استفاده نکنید. هر دوی این سرمه ها برای تقویت ابرو مناسب می باشند. امیدواریم که این مطلب گردآوری شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربرد داشته باشد.