تلویزیونی 98 اینچی در راه بازار ایران

تلویزیون 98 اینچی در راه بازار ایران

تلویزیونی 98 اینچی در راه بازار ایران

تلویزیون ها نسل جدید شیائومی به احتمال زیاد بعد موفقیت در بسیار از کشور های آسیایی و اروپایی به بازار ایران خواهد آمد این تلویزیون 98 اینچی ویژگی های متفاوت و خاص بسیار زیادی بجز اندازه دارد که در ادامه این مطلب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو آن را بررسی می کنیم. همچنین قیمت احتمالی این تلویزیون 98 اینچی اگر بخواهد در ایران عرضه شود را هم برای شما قرار دادیم. تلویزیون‌های Xiaomi همواره فروش بسیار بالایی را در کشورهایی نظیر هند، چین و اروپا تجربه می‌کنند. مهم‌ترین علت این مسئله قیمت بسیار مناسب تلویزیون‌های این کمپانی چینی است. شیائومی به صورت رسمی برخی از رکوردهای فروش خود را منتشر کرده اما در یک رکورد جدید، شاهد فروش خیره کننده‌ای از تلویزیون غول پیکر 98 اینچی این کمپانی هستیم.

تلویزیون‌های Xiaomi همواره فروش بسیار بالایی را در کشورهایی نظیر هند، چین و اروپا تجربه می‌کنند. مهم‌ترین علت این مسئله قیمت بسیار مناسب تلویزیون‌های این کمپانی چینی است. شیائومی به صورت رسمی برخی از رکوردهای فروش خود را منتشر کرده اما در یک رکورد جدید، شاهد فروش خیره کننده‌ای از تلویزیون غول پیکر 98 اینچی این کمپانی هستیم.
تلویزیونی 98 اینچی در راه بازار ایران

در نتیجه می‌توان گفت که قیمت تمام شده آن به نسبت رقبا بسیار مناسب بوده و دلیل فروش چشمگیر در عرض کمتر از 4 دقیقه نیز همین مسئله بوده است. Redmi Max 98 دارای 4 گیگابایت حافظه رم، 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی، پشتیبانی از HDR، سه درگاه HDMI، دو درگاه USB، پشتیبانی از صدای Dolby و DTS-HD به همراه پوشش 85 درصدی گستره رنگ NTSC است. در صورتی که این غول 98 اینچی با احتساب دلار 20 هزار تومانی وارد ایران شود، می‌تواند با محدوده قیمت 56 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شود که به هر حال با توجه به ارزش ارزهای خارجی، رقمی بسیار بالا خواهد بود!

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  قیمت جدید پاور بانک در بازار ایران