چگونه برای تلگرام شماره مجازی رایگان بسازیم

چگونه برای تلگرام شماره مجازی رایگان بسازیم

چگونه برای تلگرام شماره مجازی بسازیم، تلگرام یکی از پر استفاده ترین اپلیکیشن های شبکه اجتماعی در ایران است که طبق آمار بدست آمده حدود 15 میلیون کاربر ایرانی در حال حاظر در این سایت اکانت ساخته اند.همان طور که می دانید برای ثبت نام در تلگرام نیز مانند سایر پیام رسان ها مانند واتس اپ نیاز به شماره تلفن برای ارسال کد تایید ثبت نام است اما برخی از افراد تمایلی به اشتراک گذاری شماره اصلی خود در تلگرام ندارند حال داشتن یک شماره تلفن مجازی که با پیش شماره کشور های دیگر مانند آمریکا، کانادا، لهستان و… برای ساختن اکانت در تلگرام به منظور انجام کار های تبلیغاتی، بازاریابی در تلگرام و تولید محتوا برای برخی افراد به یک ضرورت تبدیل شده است.اپلیکیشن ها و سایت های زیادی به ارائه رایگان و یا پولی شماره مجازی با کد کشور های مختلف می پردازند.از اپلیکیشن های معروف ساخت شماره مجازی برنامه Talk2 است که برای ساخت شماره مجازی فیلیپین از آن استفاده می شود. یکی از سایت های سرشناس که به منظور ساخت شماره مجازی و ارائه آن فعالیت دارد سایت Stickynumber است که به کاربران خود اجازه ساخت شماره مجازی انگلستان را می دهد. در مقاله زیر آموزش هایی برای ساخت شماره مجازی به کمک اپلیکیشن ها و منابع و سایت های ارائه شماره مجازی و نحوه ساخت اکانت در تلگرام با آن شماره ها قرار گرفته است امیدواریم با مطالعه روش های اشاره شده در مقاله زیر بتوانید به راحتی شماره مجازی خود را بسازید و با آن شماره در تلگرام اکانت جدید راه اندازی کنید شما در این مقاله با امکانات شماره تلفن مجازی ارائه شده در برنامه ها و سایت ها آشنا می شوید.با نازشو همراه باشید

ساخت شماره مجازی با برنامه Talk2

برنامه یا اپلیکیشن Talk2 یکی از محبوب‌ترین برنامه‌هایی است که به منظور ساخت رایگان شماره‌ ی مجازی از آن استفاده می‌شود. دقت داشته باشید که این برنامه شماره مجازی را می‌سازد که مربوط به کشور فیلیپین است. این برنامه با شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های بسیار متنوعی سازگاری و تعامل مناسب دارد و یک اپلیکیشن VoIP است.

به منظور ثبت نام در این برنامه باید شماره تلفن اصلی خود را وارد کنید تا یک کد فعال سازی برای آن ارسال شود. بعد از تایید این کد، اکانت شما در برنامه Talk2 ساخته می‌شود و شماره مجاز فیلیپینی برایتان فعال می‌گردد.
شماره مجازی

سایت Stickynumber

یکی دیگر از روش‌هایی که با استفاده از آن می‌توانید نسبت به ساخت رایگان شماره تلفن مجازی اقدام کنید مربوط به سایت Stickynumber می‌شود. این سایت شما را قادر می‌سازد تا یک شماره‌ی مجازی رایگان کشور انگلستان را برای خود بسازید و از آن استفاده کنید.

امکان دایورت کردن شماره تماس مجازی بر روی هر شماره دیگری وجود دارد و شما می‌توانید از شماره تلفن مجازی خود استفاده کرده و به ساخت اکانت‌ های جعلی در برنامه های پیام رسانی همچون تلگرام و غیره بپردازید.
نحوه ثبت نام و دریافت شماره مجازی در سایت Stickynumber چندان پروسه طولانی را به همراه ندارد. در طول مراحل ثبت نام شما باید نام ایمیل و شماره تماس اصلی خود را مشخص کنید و سپس شماره مجازی شما ساخته می‌شود.

سخن آخر

این برنامه‌ها شماره‌هایی که به شما ارائه می‌دهند را به هیچ وجه گارانتی نمی‌کنند و هر زمان که بخواهند شماره را از شما سلب می‌کنند.
در نتیجه اگر اکانت شما بعد از مدتی دوباره نیاز به کد تایید پیدا کند شماره مجازی شما ممکن است کار نکند و یا حتی عوض شده باشد. شماره‌های مجازی تلگرام که توسط این برنامه‌ها ساخته می‌شود سریعاً توسط کمپانی‌های بزرگ از جمله تلگرام، واتس‌اپ و… فیلتر و مسدود می‌شوند تا کاربر غیر واقعی ثبت نام نکند.
ضمن اینکه این شماره‌ها دارای مدت زمانی بوده و باید همیشه از زمان انقضای شماره ی مجازی خود اطلاع داشته باشید. استفاده از شماره مجازی برای ثبت نام در پیام رسان‌ها اصلاً توصیه نمی‌شود و به دلیل اشتراکی بودن شماره مجازی و نوع ساختار آن و امکان دسترسی توسط دیگر افراد به هیچ وجه اطلاعات حیاتی، خصوصی، امنیتی و مالی خود را با شماره ی مجازی ارسال و دریافت نکنید.