تمرین پرسپولیسی ها در هوای سرد کاظمی با حضور مدیر عامل/۳ بازیکن غایب سرخ پوشان +تصاویر

تیم فوتبال پرسپولیس آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار برابر فولاد خوزستان را در حضور مدیر عامل جدید باشگاه برگزار کرد.

سرخپوشان پایتخت امروز جمعه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آخرین جلسه تمرینی خود پیش از بازی با فولاد خوزستان از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) را در حضور احمدرضا درویش مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس آغاز کردند.

پیش از شروع تمرین، بازیکنان در جلسه فنی شرکت کردند و طی آن، نکات لازم از سوی کادر فنی از طریق تصاویر ویدئویی به بازیکنان منتقل شد.

با شروع تمرین، بازیکنان بدن‌ها را گرم کردند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند. بعد از آن، آقا وسط در قالب سه گروه در برنامه بود و در ادامه، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند در تمرین یک ساعته امروز در دستور کار قرار گرفت.

تمرین آدینه در هوای بسیار سرد ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و این تمرین یک میهمان ویژه داشت. محمد برزگر پیشکسوت پرسپولیس و از مربیان تیم‌های پایه آکادمی فوتبال باشگاه، در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و با اعضای تیم دیدار و گفتگو کرد و برای آنها در بازی فردا آرزوی موفقیت نمود.

امید عالیشاه، عیسی آل کثیر و حامد پاکدل به دلیل مصدومیت و انجام برنامه‌های اختصاصی خود، از غایبان تمرین امروز بودند اما سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام برنامه‌های کادر فنی حضور داشتند.

بازیکنان بعد از تمرین، پس از استراحتی کوتاه راهی هتل شدند تا در اردوی پیش از بازی شرکت کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (شنبه) در هفته اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فولاد خوزستان خواهد بود.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز