طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ

تهیه ساندویچ سالاد مرغ ساده و خوشمزه

تهیه ساندویچ سالاد مرغ ساده و خوشمزه

برای شما در این مطلب از سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم طرز تهیه تهیه ساندویچ سالاد مرغ ساده و خوشمزه را برای شما در این پست برای شما منتشر کنیم. اگر دنبال درست کردن یک ساندویچ بسیار خوشمزه و سالم هستید پیشنهاد می کنم حتما این ساندویچ را یک بار تهیه کنید چون بسیار مقوی است مخصوص برای جوان ها و کودکان یک غذا بسیار مفید است البته اگر سس مایونز که یکی از مواد استفاده شده در این غذا است کمتر یا جایگزین کنید یک غذای فوق العاده سالم می شود. شما در ادامه با روش تهیه این ساندویچ آشنا می شوید که در ادامه با مواد اولیه مورد نیاز و بعد با چگونگی تهیه آن آشنا می شوید.

طرز تهیه ساندویچ مرغ ساده و خوشمزه

سینه مرغ‎‌ ‎ ‏۲ عدد
لیمو ترش ۲ عدد
ساقه کرفس خرد شده یک چهارم پیمانه
ترخون خرد شده ۱ قاشق غذاخوری
سس مایونز یک چهارم پیمانه
سیر ۱ حبه
جعفری خرد شده ۱ قاشق غذاخوری
نمک و فلفل به مقدار کافی ‏
سس خردل ۱ قاشق غذاخوری
پیاز قرمز خرد شده ‏۱عدد‏

طرز تهیه سالاد ساندویچ مرغ

طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ ساده و خوشمزه

برای شروع کار تهیه در گام نسخت باید سینه مرغ‌ها را همراه نمک و فلفل، آب یک عدد لیمو ترش‌، دو دسته ترخون خرد شده داخل قابلمه بریزید و بپزید. آب لیموی دیگر را گرفته و کنار بگذارید و اندازه یک قاشق چایخوری پوست آن را رنده کنید. آب لیمو و پوست رنده شده را داخل کاسه بزرگی بریزید. ترخون، جعفری، تره، کرفس و پیاز قرمز ریز خرد شده، سیر رنده شده را همراه با سس مایونز و خردل مخلوط کنید. وقتی مرغ کاملاً پخت آن را خرد یا ریش ریش کنید.تکه‌های مرغ را داخل سس تهیه شده بریزید و نمک و فلفل آن را اندازه کنید. تا زمان سرو سالاد را در یخچال نگه دارید.‏ امیدواریم که از میل کردن این ساندویچ لذت کافی را ببرید.

نکات مهم تهیه

1- پیشنهاد می شود از سس مایونز کم چرب استفاده کنید یا اصلا آن را حذف یا جایگزین کنید.

2- سس خردل برای افرادی که مشکلات معده دارند ممکن است مشکل ساز شود مخصوص برای کسانی زخم معده دارند یا سیستم گوارش ضعیف دارد.

3- از لیموترش های ارگانیک سعی کنید استفاده کنید و پوست آن را خوب و کامل بشوئید.

2نظر برای “تهیه ساندویچ سالاد مرغ ساده و خوشمزه”

دیدگاه ها غیر فعال است.