تهیه کیک پنیری

تهیه کیک پنیری سریع و آسان

تهیه کیک پنیری سریع و آسان

از چیز کیک های بسیار خوشمزه با طعم پنیر که معروف به کیک پنیری است را دستور تهیه آن را در این پست سایت نازشو برای شما قرار دادیم. کیک پنیری چند نوع مختلف دارد که ما برای اینکه شما ابتدا آشنا کنیم روش تهیه آسان و راحت تهیه این چیزکیک را برای شما قرار دادیم. این چیزکیک بسیار خوشمزه بسیار سریع آماده می شود اما برای سرو کردن نیاز است که چهل پنج دقیقه تا یک ساعت درون یخچال بماند تا سرد شود. مواد لازمی که در ادامه مشاهده خواهید و و اندازه آن برای پنج تا شش نفر است و شما می توانید بسته به نیاز و تعداد آن را کم یا زیاد کنید. سعی کنید ابتدا با همین مقدار شروع کنید تا دستتون راه بی افتاد و بتوانید هم چیزکیک های خوشمزه تر پنیری را درست کنید هم اندازه مواد و مقدارش بیاد دست شما در ادامه با مواد اولیه برای طرز تهیه کیک پنیری ساده آشنا می شویم.

مواد لازم برای تهیه کیک پنیری سریع و آسان

شکر : 50 گرم
خاکه قند : 100 گرم
کره آب شده : 50 گرم
بیسکویت دیجستیو : 100 گرم
پنیر خامه‌ ای پر چرب : 500 گرم
وانیل : یک قاشق چایخوری

طرز تهیه کیک پنیری سریع و خوشمزه :

برای شروع کار درست کردن کیک پنیری شما با استفاده از یک مخلوط کن، شکر و بیسکویت را با هم مخلوط کنید، سپس کره آب شده را به مخلوط اضافه کنید و خوب هم زنید. سپس کاغذ های مخصوص کیک را درون قالب های خود قرار داده و با قاشق مخلوط بیسکویت را درون آن ها بریزید و سر آن ها را با یک قاشق فلزی صاف و مرتب کنید. سپس آن ها را در یخچال قرار دهید تا سرد شوند. در ادامه کار شما باید در یک کاسه بزرگ با استفاده از یک همزن یا یک قاشق چوبی، پنیر خامه ای خاکه قند و وانیل را خوب مخلوط کنید.

سپس به آرامی خامه را به مخلوط اضافه کنید و خوب هم زنید. مطمئن شوید هیچ حبابی در آن باقی نماند. و بعد مخلوط خامه را روی بیسکویت سرد شده قرار دهید و سر آن را با یک قاشق فلزی صاف و مرتب کنید. کیک پنیری را به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید تا کاملا سرد شود. آن را از درون قالب درآورده و به قطعات مختلف برش دهید و میل کنید. خوب چیزکیک خوشمزه شما آماده است امیدواریم که این دستور تهیه یک چیزکیک خوشمزه مورد توجه شما قرار گرفته باشد.