ثروتمندترین های جهان

ثروتمندترین های جهان در 2018 / همان همیشگی ها

ثروتمندترین های جهان در 2018 / همان همیشگی ها

برای شما در این مطلب از وب سایت نازشو ثروتمند ترین های جهان در سال 2018 که مشخص شده است را معرفی می کنیم مطلبی که چندین سال است تقریبا تکراری است و همیشه چند پایه ثابت اصلی آن مشخص است اما این بار در جایگاه های آن تغییراتی رخ داده است که می تواند برای مخاطبان جالب باشد. یک مجله تخصصی این بحث را بصورت دقیق منتشر کرده است و لیست افراد ثروتمند جهان در سال که گذشت را معرفی کرد و میزان سودی که آن ها در سال 2018 را داشتند محاسبه کرد و آن ها رده بندی کرد که ما در ادامه نیز با آن ها و میزان درآمد ها بیشتر آشنا می شویم. در ادامه رقم های سرسام آوری را مشاهده می کنید که یک فرد توانست آنقدر سود کند که در نوع خود بی نظیر است. و درآمد برخی از این افراد اندازه بودجه کل برخی از کشور ها در جهان است که بطور خود بسیار شگفت انگیز است. جدول ثروتمندترین های جهان را در ادامه مشاهده می کنید.

ثروتمند ترین های جهان

ثروتمندترین های جهان در 2018 / همان همیشگی ها

همانطور که پیش از این اشاره شد، جف بزوس با سرمایه 112 میلیارد دلاری در صدر جدول ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد. وی با برگزار کردن حراج هر ساله آمازون معروف به جمعه سیاه (Black Friday) بالاخره در سال 2017 موفق شد بیل گیتس را که چندین سال به عنوان مرد اول در ثروت جهان شناخته می‌شد، پشت سر بگذارد. حالا، وی به عنوان مرد اول ثروت جهان در جایگاهی قرار گرفته که تنها شخصی است که بیش از 100 میلیارد دلار سرمایه دارد و میزان سرمایه او 12 رقم دارد. او به عنوان مدیرعامل فروشگاه اینترنتی آمازون، صاحب 16 درصد از درآمد تجارت الکترونیک آمازون است.

بزوس آمازون را در سال 1994 در گاراژ خانه خود تأسیس کرد. او در دانشگاه پرینستون درس خوانده و کار خود در زمینه تجارت الکترونیک را با فروش آنلاین کتاب آغاز کرده است ولی پیش از آن، کار خود را در صندوق هزینه آمریکا ترک کرد. دیگر علاقه بزوس در زمینه سفر در فضا است. شرکت فضایی بزوس، Blue Origin، در حال توسعه یک نوع راکت قابل استفاده مجدد است تا مسافرانی را از زمین به فضا منتقل کند و آن‌ها را بازگرداند. بزوس در سال 2013، روزنامه واشنگتن پست را با 250 میلیون دلار خریداری کرد

بر اساس این مجله آمریکایی با توجه به پیش‌بینی‌ هایی که سال‌های پیش از این می‌شد، با پیشرفت تکنولوژی حرکت افراد به سمت فناوری بیشتر شده است و همین مسئله فروشگاه‌ های اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی را در این بین، به محبوب‌ ترین در بین کاربران فضای مجازی تبدیل کرده است. فروش محصولات شرکت‌ های مختلف از طریق سایت‌های خود و به صورت آنلاین بیشترین سهم را در درآمد مدیران عامل شرکت‌ های مختلف دارند. در نتیجه، هنوز می‌ توان گفت فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات می‌تواند درآمد زیادی را به همراه داشته باشد. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما کاربران وب سایت نازشو قرار گرفته باشد.