جاستین بیبر

جاستین بیبر و لایک کردن نظری درباره سلنا گومز

به گزارش نازشو – طرفداران سلنا گومزه و بیبر هیجان زده بودند، زمانی که جاستین بیبر به نظر عکس سلنا گومز را در اینستاگرام را لایک کرد. و بعد گذشت زمانی لایک خود آنلایک کرد و در بین نظرات و کامنت های مردم بسیار جالب بود وقتی که عکس این اتفاق منتشر برخی از کامنت ها و پست های طرفداران این دو نفر را در زیر می خوانیم.

بگو نه اینطور نیست! جاستین بیبر ، 23 ساله ، به عقب برگشت و عکسی از سلنا گومز، 25 ساله که گفته بود، در شب جوایز موسیقی آمریکایی، دوبار پخش شده است. یک سایت فن بار دیگر یکی از عکس های سل را که در آن او موهای بلوند جدید خود را نشان داد، دوباره ارسال کرد، و سایت های فن گزارش دادند که بیسب دوستش را دوست داشت. با این حال، بعد از آن شب، طرفداران متوجه شدند که جاستین به عنوان یکی از 2000 نفر به علاوه افرادی که عشق را به عکس نشان داده اند، ذکر نشده است! آیا او عمدا برگشت و بر خلاف آن ؟! این همان چیزی است که طرفداران متقاعد شده اند و به دلیل آن، نگرانی های مربوط به رابطه ی دوباره یلنا را نشان می دهند.

همانطور که قبلا گزارش کردیم، سلنا موهایش را برای بازیگری بزرگ خود در جوایز موسیقی آمریکایی رنگ کرد. در حالی که ما امیدوار بودیم که جاستین در  نمایش جایزه حضور داشته باشد، او به صورت انفرادی حضور پیدا کرد و او پس از عملکرد بزرگی به طور قابل توجهی در حساب های شبکه های اجتماعی خود نشان نداد. با این حال، فقط در اوایل هفته، دو عکس با یک بوسه پرشور به اشتراک گذاشتند، در حالیکه او در بازی هاکی خود از او حمایت کرد، و همه نشانه ها به آنها اشاره می کنند که پشت سر هم با هم هستند. شاید آنها فقط برای یک فرش بزرگ قرمز آماده نبودند – پس از همه، آنها فقط یک ماه پیش دوباره متحد شدند و در کل این سلنا رابطه بسیار جدی خود را با 10 هفته با The Weeknd به پایان رساند. در اینجا یک LOT وجود دارد!

بلافاصله AMA ها، سل را به مقصد نیویورک برای شرکت در مراسم تحلیلی لوپوس در 20 نوامبر به مقصد نیویورک فرستادند، اما آن شب در همان شب در هواپیما خصوصی برگزار شد. ما انگشت خود را از دست می دهیم که بعضی از عکس های جدید سلنا به زودی می شود، بنابراین ما می توانیم اطمینان دهیم که هیچ درام فقط در اینستاگرام وجود دارد!