جانشین جناب خان

جانشین جناب خان در خندوانه

جانشین جناب خان

به گزارش سایت نازشو – بعد از جدایی جناب خان از خندوانه رامبد جوان بسیار سعی در پر کردن جای خالی این عروسک دوست داشتنی کرد. او با اضافه کردن آیتم های جدید و استفاده بیشتر از نیما سعی در پر کردن جای جناب خان داشت که تا حدودی هم در این امر موفق بود اما بازهم نمی شود از نقش جناب خان در خندوانه گذشت. از همین رو تهیه کننده برنامه و رامبد جوان به دنبال جانشینی برای این عروسک دوست داشتنی هستند تا جای خالی  عروسک جناب خان را برای مردم پر کنند. و به احتمال زیاد از جانشین جناب خان در خندوانه در نوروز 96 رونمایی می شود.

اما باید دید که این ریسک رامبد جوان جواب می دهد و مردم به آن چه واکنشی نشان می دهند آیا رامبد جوان از صدای جناب خان استفاده می کند؟ ایا این عروسک جای جناب خان را می تواند پر کند؟ اینا سوال های هستند که باید منتظر ماند تا از جانشین جناب خان رونمایی شود. و بعد به آن ها پاسخ داد. ما هم مثل شما منتظر می مانیم تا ببینیم آیا از این عروسک رونمایی می شود یا خیر.

آشنایی با عروسک های جدید خندوانه

با نزدیک شدن به سال نو بلاخره رامبد جوان از جانشین های جناب خان رونمایی کرد ، جانشین های جناب خان چهار تا برادر هستن به نام های مارال ، فرخنده ، یاسمن و غنچه که مرد هستند ولی بخاطر پدر بزرگشان برایشان اسم دخترانه انتخاب کردند. و از دیشب وارد خندوانه شدند و قرار است در بعضی از شب ها در این برنامه حضور پیدا کنند تا جای خالی جناب خان را پر کنند.

اما صدا پیش های عروسک های جدید خندوانه هم مشخص شد، که خبری از صدای جناب خان نیست. اما رامبد بهترین صدا پیش ها را انتخاب کرد تا مردم سریع تر با این ها اونس بگیرن لیست این صدا پیش ها به این ترتیب است: محمدرضا علیمردانی ، هومن حاجی عبداللهی ، هادی کاظمی و مجید کریمی که تقریبان با همه آن ها آشنایی کامل دارید. در آخر هم عکس عروسک های جدید خندوانه را در زیر مشاهد می فرمایید.

جانشین جناب خان

جانشین جناب خان