جایگزین دنیزلی -مربیان با کیفت خارجی

جایگزین دنیزلی در تراکتورسازی کیست؟

جایگزین دنیزلی در تراکتورسازی کیست؟

با اینکه دنیزلی بار ها به تراکتوری ها قول قهرمانی داده بود اما بعد چندین هفته نتایج بد از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. تیم تراکتور سازی که با دو بازی کمتر از تیم صدرنشین با 18 امتیاز در رده هشتم لیگ برتر خلیج فارس قرار دارد. اما نتیجه ای که احتمال باعث اخراج این سرمربی ترکیه ای شد باخت سنگین مقابل استقلال و همچنین عدم نتیجه در مقابل ضعیف ترین تیم این فصل لیگ برتر یعنی شاهین بوشهر بوده است.

گفتنی از با توافق طرفین این قرارداد فسخ شده است و در روز های آینده سرپرست تیم هدایت را بطور موقت برعهده خواهد داشت. در این مطلب می خواهیم به گزینه جدی هدایت تراکتورسازی آشنا شویم.

1- علی دایی

از نزدیک ترین گزینه ها برای جایگزین مصطفی دنیزلی علی دایی است که در ابتدا فصل هم شایعه حضور در تیم تبریزی بوده است و حال او جدی ترین گزینه هدایت تراکتور به حساب می آید. گفتنی است که چند وقتی است که شایعه پیشنهاد یک تیم قطری به علی دایی در رسانه ها به گوشی می رسد و اگر تراکتور می خواهد دایی را برای سرمربگیری انتخاب کند باید هرچه سریع تر وارد مذاکره شود.

2- برانکو

دیگر گزینه تکراری برای تراکتور برانکو است که او هم قبل دنیزلی اصلی ترین گزینه هدایت تراکتورسازی بود اما پیشنهاد بسیار خوب این تیم تبریزی از طرف برانکو بخاطر احترام به هوادار های پرسپولیس رد شد. حال که این روز خبر جایگیزینی ویلموتس هم مطرح است نام برانکو از همه گزینه های بیشتر به گوش می رسد و تراکتور هم مانند تیم ملی دو گزینه اصلی احتمالی اش همین دو مورد هستند. که شناخت کاملی نسبت به فوتبال ایران دارند.

دنیزلی بار دیگر ایران را بدون جام ترک کرد و احتمال تراکتورسازی آخرین تیم تحت هدایت او در ایران خواهد بود. و این مربی نتوانستن به قولی که به هواداران داده بود عمل کند. با اینکه می توانند گفت نتایج خیلی بدی در تراکتورسازی نگرفته است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  سرمربی جدید تراکتور مشخص شد.