جایگزین کی روش

جایگزین کی روش + معرفی بهترین گزینه ها

جایگزین کی روش + معرفی بهترین گزینه ها

بعد از حذف تیم ملی ایران درجام ملت های آسیا 2019 و خدا حافظی معنی دار کی روش در کنفرانس بعد بازی با ژاپن اولین مبحثی که به ذهن هر فوتبال دوستی رسید این بود که سرمربی تیم ملی چه کسی می شود. و در این راستا سخنگوی وزارت ورزش یعنی آقای مازیار ناظمی اولین کسی بود که در صفحه شخصی اش بحث جایگزین کی روش و گزینه های مد نظر را مطرح کرد. و گزینه های چون زیدان مورینیو کلینزمن را به عنوان جانشین های احتمالی معرفی کرد.

و بعد توسط برخی از رسانه نام های چون لوران بلان ، اروه رنار سرمربی مراکش و خوزه پکرمن هم مطرح شد. که این نام های بزرگ برای جانیشین کی روش منتقدان و موافقانی داشت برخی موافق بودند که باید حتما یک مربی بزرگتر از کی روش جانیشین او شود و برخی کارشناسان هم اعلام کردند که فقط نام های بزرگ نباید مطرح باشند بلکه مربیان صاحب سبک باید در الویت باشند که بتوانند سطح فوتبال ایران بالا ببرند.

 گزینه های بهتری هم وجود دارند که می توان به آن ها توجه کرد که می توانند بجز نتیجه گرا بودن بتوانند سطح فوتبال ایران را بالا ببرند. و ایران به حق واقعی اش در آسیا برساند.

خوان آنتونیو پیزی
در این بین می توانند از نام هایی چون خوان آنتونیو پیزی سرمربی عربستان که با وجود ارتقای سطح بازی عربستانی ها نتوانست نتیجه های خوبی بگیرد و به احتمال زیاد از سمت خود اخراج می شود اما این مربی بسیار در کارش در بالا بردن سطح بازی تیم ملی عربستان تاثیر گذار بوده است و او می تواند با استعداد های برتری که در فوتبال ایران وجود دارد به نتیجه هم برسد.

خورخه سامپائولی
خورخه سامپائولی دیگر مربی صاحب سبک و با دانش فوتبال است که با اینکه در تیم ملی آرژانتین موفق نبوده است اما می توانند از سابق او در تیم ملی شیلی به وی اعمتماد کرد .

آرسن ونگر
دیگر نام مطرحی است که شاید نیاز فوتبال حال حاظر فوتبال ایران باشد یک معلم بزرگ با کولی باری از تجربه های که می تواند مهره گمشده نیمکت تیم ملی باشد.

شاید به جای یک تصمیم سریع با تفکر و کمک گرفتن از کارشناسان دلسوز فوتبال جایگزین کی روش را انتخاب کنیم. انتخاب اشتباه جایگزین کی روش می تواند نسل فوق العاده فوتبال ایران را نابود کند.