جدا شدن پاتوسی

جدا شدن پاتوسی از استقلال شایعه یا واقعیت!

جدا شدن پاتوسی از استقلال شایعه یا واقعیت!

 یکی از دست آورد های شفر در استقلال آوردن پاتوسی به این تیم بود. بازیکن بسیار خلاق و تاثیر گذار که از نیم که به تیم اضافه شد باعث رشد استقلال شد و می توانند گفت بهترین خرید استقلال بوده است. اما جدا شدن پاتوسی صحبت امروز هواداران آبی های پایتخت است. چون قرارداد این بازیکن اهل آفریقای جنوبی قرضی است. و طبق شنیده ها برای قطعی شدن این قرارداد استقلال به باشگاه آفریقایی باید مبلغ 300 هزار دلار را بدهد. این در حال است که استقلال با فروش صیادمنش قصد قطعی کردن این قرارداد را داشت اما چالش های جدید مثل مبلغ فسخ قرارداد شفر ، رضایت نامه امید نورافکن از باشگاه بلژیکی ، پرداخت مبلغ قرارداد های منشا ، طارق همام ، اسماعیل گونکالوس و کادرفنی خارجی استقلال باعث شده است که تصمیم برای مدیرعامل استقلال نیز سخت شود. همه این ها را کنار بگذاریم استقلال در پی جذب سرمربی خارجی خوب هم هست که آن هم بی شک کلی هزینه برای استقلال دارد.

با مشکلات ارزی که باشگاه درگیر آن هستند نه می توانند از ارز آزاد استفاده کنند و چنین مجوزی دارند و نه می توانند از ارز دولتی استفاده کنند برای همین موضوع چالش اصلی دو باشگاه پایتخت همین موضوع است. حال هواداران استقلال بعد از اینکه ستاره ای چون تیام را از دست دادن دوست ندارند دوباره آن حس را با جدا شدن پاتوسی هم تجربه کنند.

باید دید که استقلال با این مشکلات چگونه کنار می آید آیا اولویت های خود را برای حفظ و جذب بازیکن و سرمربی استفاده می کند یا برای پرداخت بدهی ها اقدام می کند. استقلال بعد از اینکه چندین سال است قهرمان نشده بسیاری از هواداران از مدیریت های قبلی و فعلی ناراحت هستند و از آن می خواهند که با تمام تلاش خود اسکلت اصلی تیم را برای فصل آینده حفظ کنند.