جدیدترین اخبار فوتبالی

جدیدترین اخبار فوتبالی در هفته که گذشت.

جدیدترین اخبار فوتبالی در هفته که گذشت.

به گزارش نازشو – برای شما در این مطلب می خواهیم چندین اخبار پر سر صدا ورزشی را بررسی کنیم خوب همانطور که می دانید همه صحبت ها در جهان الان سر جام جهانی 2018 روسیه می باشد. و همچنین بازار نقل و انتقالات ایران هم بسیار داغ دنبال می شود به خاطر اینکه بسیاری از بازیکنان لیگ در جام جهانی حضور ندارند روند انتقال بازیکنان به باشگاه جدید خود نیز بسیار پرسرصدا نیست چون بیشتر در جوع جام جهانی این انتقالات زیاد به چشم نمی آید اما ما در اینجا سعی کردیم چندین اخبار که بیشتر درباره همین موضوعات هست برای شما در اینجا قرار دهیم که اگر فرصت نکردید اخبار روز را دنبال کنید از همین طریق بتوانید حداقل از عنوان های اصلی جدیدترین اخبار فوتبالی نیز مطلع شوید.

1- اخراج سرمربی اسپانیا شوک بزرگ به جام جهانی

لوپتگی روز گذشته به عنوان سرمربی بعدی رئال مادرید معرفی شده بود و لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد با توجه به اتفاقات رخ داده، چاره ای به جز اخراج لوپتگی نداشته است. قرار بود لوپتگی بعد از رقابت های جام جهانی در سانتیاگو برنابئو معرفی شود، اما ظاهرا روند پیش رفتن مذاکرات او با مادریدی ها و اعلام این خبر در آستانه شروع بازی ها، خشم روبیالس را به همراه داشته است.

2- سرمربی جدید اسپانیا

فرناندو هیه رو، اسطوره باشگاه رئال مادرید و مدیر فنی تیم ملی اسپانیا، به عنوان سرمربی جدید معرفی شد.

هیه رو فصل 15-2014 دستیار کارلو آنچلوتی در رئال مادرید بود و اخیرا نیز حضوری ناموفق در تیم رئال اوویدو(دسته سوم اسپانیا) داشت. اکنون باید دید اسپانیای زخم خورده، با هیه رو تا کجای جام پیش خواهد رفت.

3- رونالدو برزیلی در مصاحبه ای درباره رونالدو و مسی گفت :

باید همواره کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را ستایش کرد، کریستیانو یک برنده واقعی است، دید معرکه و فوق العاده او برای موفقیت و حاصل کردن پیروزی با هیچکدام از ستارگان دنیا قابل قیاس نیست. لیونل مسی اما یک جادوگر است! او قادر است تا هر غیر ممکنی را ممکن سازد، او به بارسلونا شخصیت تازه ای داد، همانگونه که کریستیانو توانست رئال مادرید را کامل کند! اما به یاد باید داشت که همواره کسب جام جهانی بزرگ ترین افتخاری است که می تواند آنها را در تاریخ جاودانه کند!

 

سایر اخبار به زودی برای شما تا پایان هفته جاری قرار گرفته خواهد شد همراه ما باشید.