جدیدترین قابلیت های تلگرام

جدیدترین قابلیت های تلگرام را بشناسید

جدیدترین قابلیت های تلگرام را بشناسید

در این مطلب می خواهیم برای شما جدیدترین قابلیت های تلگرام را معرفی کنیم در جدیدترین آپدیت این پیام رسان پرطرفدار که با وجود فیلتر بودن در ایران هنوز پرطرفدار ترین پیام رسان در ایران است. ویژگی های جدیدی به اپ خود اضافه کرده است که در ادامه می خواهیم با آن ها آشنا شویم شاید این ویژگی ها بسیار به کار شما آید. در ادامه همراه ما باشید. ماه گذشته بود که تلگرام با ارایه ۶ ویژگی جدید آپدیت شد و حال پس از ۲۰ روز، نسخه جدید آن با قابلیت‌هایی تازه وارد شده است که مهم‌ترین آن به ارایه پیام‌های زمان بندی شده بازمی‌گردد. با یکدیگر این قابلیت جالب را مروری می‌کنم.

پیام‌ های زمان بندی شده در تلگرام
در به‌روز رسانی قبلی، با نگاه داشتن کلید ارسال پیام، قابلیت‌های تازه‌ای افزوده شده بود و حال با گرفتن همین دکمه، می‌توانید تا زمان ارسال پیام خودتان را تعیین کنید. بر فرض شما قصد دارید برای یک ساعت آینده و یا حتی یک روز یا هفته بعدی، پیغامی را بفرستید که هنوز زمانش فرا نرسیده و از سوی دیگر به‌خاطر مشغله فراوان و یا ترس از فراموش کاری، ترجیح می‌دهید تا زودتر چنین عمل مهمی را انجام دهید. حال به‌راحتی قادر هستید تا با نگاه داشتن کلید ارسال، تاریخ دقیق فرستادن را تعیین کرده و پس از آن مطمئن باشید که پیغام‌تان در موعد تعیین شده برای فرد مورد نظر و یا در گروهی که می‌خواهید، درج و منتشر خواهد شد.

قابلیت های جدید تلگرام

 

نکته جالب دیگر این ویژگی، حالت ریمایندر یا یادآوری کننده است. بدین صورت که شما اگر پیامی را در بخش ذخیره شده خود یا همان Saved Messages بگذارید، این مسیج در نقش یادآور برای‌تان ظاهر شده و اخطاری را در صفحه موبایل نمایش می‌دهد. مثلا شما یک وقت دکتر دارید یا قرار مهمی که نباید آن را فراموش کنید، به‌راحتی متنش را در بخش پیام‌های ذخیره شده خود قرار داده و برایش زمانی را تعیین می‌کنید. در هنگامی که به آن تایم برسید، تلگرام نوتیفیکیشنی را بر روی گوشی ظاهر می‌کند تا شما قرارتان را به این راحتی فراموش نکنید.

البته در این نسخه از تلگرام، ویژگی‌های جدید دیگری همچون ساخت تم‌های اختصاصی، بازطراحی گزینه‌های پیام، تنظیمات جدید در حریم شخصی و ایموجی‌های متحرک بیشتر هم گنجانده شده است و با آپدیت پیام رسان خود به این نسخه جدید، می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.