خبرهای فوتبالی

جدیدترین و داغ ترین خبرهای فوتبالی اول اسفند 95

خبرهای فوتبالی

شاید بسیاری از شما به دلایلی نتوانید جدیدترین اخبار فوتبالی را دنبال کنید، ما در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم داغ ترین و جدیدترین اخبار فوتبالی روز را جمع آوری کنیم و در یک مطلب برای شما دوستان عزیز انتشار دهیم تا شما در کوتاه ترین زمان از جدیدترین اخبار فوتبالی با خبر باشید و از مسائل روز دنیا فوتبال عقب نمانید. این خبر ها از سایت های معتبر جمع آوری شده است و تاریخ ان مربوط به 1395/12/1 است.

1- اولین خبر و شاید داغ ترین خبر در مورد کامنت تند علی کریمی برای رئیس جمهور ایران است. متن این کامنت را در تصویر زیر مشاهد می کنید.

 خبرهای فوتبالی

2- تمجید سعودی ها از سید جلال حسینی در آستانه بازی پرسپولیس و الهال رسانه عربستانی به تمجید از کاپیتان پرسپولیس پرداخت.

 خبرهای فوتبالی

3-  فیفا پرسپولیس را به پرداخت ۴۰ هزار دلار به مارکو پروویچ بازیکن سابق این تیم محکوم کرد.

 خبرهای فوتبالی

4- افزایش احتمال جدایی وین رونی از منچستر یونایتد با پیشنهاد وسوسه انگیزه چینی ها به این تیم حال تنها دلیلی که میتواند مانع جدایی رونی شود درخواست مورینیو است که بعید است این کار بکند چون بنظر می رسد که مورینیو هم با این انتقال موافق است.

 خبرهای فوتبالی

5- سرمربی الاهلی در گفت گویی با رسانه های اماراتی گفت به خوبی می دانیم با چه تیم قدرتمندی مسابقه داریم. استفلال در چند بازی گذشته توانست بهترین نتایج را کسب کند و در مقابل تیم قدرتمندی مثل السد به پیروزی رسیده است.

         خبرهای فوتبالی

                                         داغ ترین خبرهای فوتبالی امروز

6- ونگر: شاید چهار سال یا بیشتر یا کمتر در آرسنال بمانم. الویت اول من همیشه آرسنال است و می خواهم در این باشگاه بازنشسته شوم.

 خبرهای فوتبالی

7- سردار آزمون بازیکن ملی پوش ایرانی تیم روستوف در مورد پیشنهاد بارسلونا واکنش نشان داد : سردار درباره این موضوع گفت این صحبت ها بازار گرمی من نیست و بعضی از رسانه از قول من به دروغ این خبرها را منتشر می کنند و به گردن من می اندازند.

 خبرهای فوتبالی

8- مورینیو : در آینده همه می فهمند که پوگبا را خیلی ارزان خریدیم، او در تیم همه کار می کند.

 خبرهای فوتبالی

9- فیفا هم ستاره لوگوی استقلال را حذف کرد، بعد از اینکه ای اف سی در پیش بازی الاهلی و استقلال ستاره های استقلال را حذف کرد. فیفا هم همین کار را کرد.

 خبرهای فوتبالی

10 – زمان کنفرانس خبری مربیان دو تیم پرسپولیس و الهال از ساعت 12 خواهد بود که به ترتیب رامون دیاز و برانکو ایوانکوویچ سرمربیان تیم‎های الهلال و پرسپولیس پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.

 خبرهای فوتبالی

این 10 خبر از داغ ترین خبرهای فوتبالی امروز بود که ما برای شما دوستان عزیز گردهم آوردیم.