جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت : وارد زیباترین فصل سال شدیم. فصلی بسیار شاد با درختان سبز، شکوفه های بهاری و گل های زیبا. بهار زیباترین و مناسب ترین فصل سال برای گشت و گذار در دل طبیعت است. طبیعتا بسیاری از افرادی که در این فصل زیبا به گشت و گذار و طبیعت گردی می پردازند دوست دارند بدانند چه نوع لباسی برای عکاسی از طبیعت مناسب تر است؟

چه رنگ هایی در ترکیب با سایه های مختلف سبز در طبیعت و گل ها و شکوفه های زیبای بهاری جذاب تر به نظر می رسند؟ یکی از نکات مهم در زیبایی یک عکس، انتخاب لباس مناسب برای عکاسی است.

لباس مناسب در کنار آرایش و اکسسوری می تواند عکس شما را به یک اثر هنری منحصر به فرد تبدیل کند. در این مقاله به سوالات شما پاسخ می دهیم و ایده های جالبی برای انتخاب لباس مناسب برای عکاسی از طبیعت به شما ارائه می دهیم.با ما تا پایان جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت همراه باشید.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

برای عکاسی در طبیعت لباس راحت بپوشید

قرار است در طبیعت عکس بگیرید پس باید لباس هایی بپوشید که با طبیعت اطرافتان هماهنگ باشد. البته پوشیدن لباس شب و استایل رسمی در دشتی پر از گل و یا در میان سبزه های بهاری جذاب نخواهد بود زیرا در این سبک هماهنگی لازم را با محیط اطراف خود نخواهید داشت.

علاوه بر این قرار است برای عکاسی به دشت، صحرا و جنگل بروید و البته پوشیدن لباس های تنگ و رسمی مانند کت و شلوار، مانتو رسمی یا کفش پاشنه بلند برایتان سخت خواهد بود. پس برای انتخاب لباس مناسب برای عکاسی از طبیعت به سراغ لباس های راحت و غیررسمی بروید.

نوع لباسی که انتخاب می کنید نیز در عکاسی موثر است در فصل بهار، کتان، نخ و پنبه بهترین انتخاب برای استایل هستند پوشیدن این لباس ها نه تنها شما را گرم می کند، بلکه جلوه مات این نوع پارچه ها را در عکاسی از طبیعت جذاب تر می کند.

به خاطر داشته باشید که پارچه‌های براق و پولک‌دار برای عکاسی در طبیعت جذاب نخواهند بود؛ بنابراین اگر می‌خواهید خودتان و یا سوژه‌های عکاسی‌تان هماهنگی بیشتری برای عکاسی در طبیعت داشته باشید بهتر است این نوع پارچه‌ها را انتخاب نکنید.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

برای انتخاب لباس مناسب برای عکاسی از طبیعت به سراغ پارچه های طرح دار بروید

اگر می خواهید بدانید چه نوع لباسی بهترین انتخاب برای سبک عکاسی از طبیعت خواهد بود باید به شما بگوییم که در فصل بهار جذاب ترین گزینه ای که می توانید انتخاب کنید، لباس هایی با طرح های گلدار است.

به خصوص اگر قرار است به صورت خانوادگی یا با فرزند دلبندتان عکس بگیرید پیراهن هایی با طرح های گلدار بهترین انتخاب شما برای دختر خانم ها خواهد بود. طرح های گل هم با پس زمینه درختان و چمن های سبز روشن و هم با گل ها و گل های صحرایی بسیار جذاب خواهند بود.

انتخاب لباس برای عکاسی از طبیعت

برای خانم های جوان سارافون های گلدار، پیراهن های نخی خنک و بلند با طرح های گلدار و همچنین شال و روسری های گلدار می توانند بسیار جذاب باشند و هماهنگی بی نظیری با طبیعت بهاری داشته باشند.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

لباس مناسب طبیعت

طرح های گلدار پسرانه و مردانه شاید چندان مناسب نباشند، در این صورت می توانید سراغ پارچه هایی بروید که طرح هایشان به طبیعت نزدیک باشد. طرح های راه راه یا خالدار نیز طرح های جذابی برای انتخاب لباس مناسب برای عکاسی از طبیعت هستند.

لباس هایی با عکس های چاپ شده یا لوگوی بزرگ با محیط طبیعی سازگاری چندانی ندارند. پس سعی کنید خودتان یا سوژه عکاسی تان این نوع وسایل را انتخاب نکنید و در عوض سراغ پارچه های طرح دار یا ساده بروید و از انتخاب لباس هایی که عکس یا لوگو چاپ شده برای عکاسی از طبیعت دارند خودداری کنید.

همچنین به تعادل بین آیتم های طرح دار و ساده توجه کنید. اگر تصمیم به طراحی همه اقلام خود دارید، ممکن است استایل شما خیلی شلوغ به نظر برسد. هماهنگی بین رنگ ها نیز در آیتم های طرح دار بسیار مهم خواهد بود که در قسمت بعدی به آن ها اشاره خواهیم کرد.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

انتخاب لباس برای عکاسی از طبیعت

اگر می خواهید در طبیعت زیبای بهاری عکس بگیرید، بهتر است از رنگ هایی که در طبیعت وجود دارد استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید با گل های کاغذی یا گل های بنفش عکس بگیرید، یکی از وسایلی که می پوشید باید بنفش باشد.

یا اگر می خواهید با شکوفه های بادام عکس بگیرید بهتر است یکی دو مورد به رنگ صورتی باشد. می توانید رنگ های مکمل سبز را برای عکس گرفتن با مناظر سبز انتخاب کنید. صورتی، هلویی، یاسی و مرجانی مکمل های خوبی برای رنگ سبز هستند.

لباس مناسب برای عکس

لباس مناسب عکاسی در طبیعت

در کل بهتر است یک یا دو رنگ را هماهنگ با گل ها یا مناظر سبز روشن فصل بهار انتخاب کنید و سپس با رنگ های خنثی ترکیب کنید بهتر است رنگ های خنثی که برای پالت رنگی استایل خود انتخاب می کنید در یک خانواده با یکدیگر باشند تا جلوه جذاب تری در عکس های شما داشته باشند.

در عکس های خانوادگی و دسته جمعی که در طبیعت گرفته می شود هماهنگی رنگ لباس ها با یکدیگر می تواند جذابیت عکس را بسیار بیشتر کند. از انتخاب لباس های همرنگ در عکس های خانوادگی خودداری کنید.

قرار نیست در عکس ها لباس فرم بپوشید در عوض بهتر است لباس های خود را تکمیل کنید و یک پالت رنگی جذاب و چشم نواز با منظره ای از طبیعت ایجاد کنید.

لباس مناسب برای عکس

عکس خانوادگی در طبیعت

به طور کلی یک پالت رنگ ملایم و روشن در فصل بهار بهترین عملکرد را دارد. رنگ های روشن مکمل رنگ های روشن گل های بهاری است. تصویر چند نمونه پالت رنگ برای ست کردن لباس در عکس های خانوادگی در طبیعت را نشان می دهد. از پوشیدن رنگ های تند و نئون برای ظاهری طبیعی و هماهنگ با محیط خودداری کنید.

لباس برای عکاسی

انتخاب لباس برای عکاسی از طبیعت

رنگ های پاستلی نیز برای عکاسی از طبیعت بهاری عالی هستند رنگ های پاستلی در عین شاد بودن ملایم هستند و جلوه ای بسیار زیبا در مناظر بهاری ایجاد می کنند.

نکته دیگری که در انتخاب رنگ باید به آن توجه کنید هماهنگی رنگ لباس با تناژ رنگ پوستتان است اگر تناژ رنگ پوست به سمت رنگ های گرم می رود، بهتر است در انتخاب لباس مناسب برای عکاسی از طبیعت به سراغ تناژهای سردتری مانند آبی، سبز، زرد لیمویی و … بروید و اگر تناژ پوست به سمت سردتر می رود. می توانید به سراغ رنگ های گرم تری مانند نارنجی، صورتی و یا بنفش بروید.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

برای عکس گرفتن در طبیعت بهاری استایل لایه‌لایه داشته باشید

در فصل بهار هوا متغیر است. آب و هوا ممکن است در عرض چند ساعت از آفتابی و گرم به ابری و خنک تغییر کند. بنابراین در استایل بهاره سبک لایه ای یکی از مناسب ترین استایل ها خواهد بود. علاوه بر این، عکاسی لایه باز و رنگارنگ لباس های شما باعث می شود عکس های چشم نواز و جذاب تری داشته باشید.

اجناسی مانند جلیقه‌ها، انواع کت‌های بلیزر، ژاکت‌های نازک، ترکیب پیراهن می توانند به شما کمک کنند تا یک استایل لایه لایه جذاب برای عکاسی از طبیعت داشته باشید و عکس هایی پر از رنگ های متنوع و جذاب بگیرید.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

اکسسوری را فراموش نکنید

اکسسوری عکاسی در طبیعت زیبای بهاری را فراموش نکنید اکسسوری های فانتزی و جذاب می توانند جذابیت عکس های شما را چندین برابر کنند. تاج گل یکی از بهترین ایده ها برای خانم ها در هر سنی است. می توانید تاج گلی از گل های زیبای بهاری درست کنید یا آن را با خود ببرید و عکس های بی نظیری بگیرید.

جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت

تاج گل در طبیعت

کلاه های حصیری نیز برای عکس گرفتن در طبیعت ایده خوبی هستند. به خصوص اگر بخواهید در یک گندم زار زیبا عکس بگیرید هماهنگی این اکسسوری جذاب با فضا و منظره بی نظیر خواهد بود.

برای کودکان به خصوص دختران، عکاسی از طبیعت در طبیعت، ترکیب تور با لباس می تواند بسیار جذاب باشد. همچنین پاپیون های پارچه ای با طرح های گلدار و ملایم می تواند در جذابیت عکس کودکان بسیار موثر باشد.

علاوه بر اکسسوری هایی که در بالا به آنها اشاره شد، انواع دستبند، روسری، کلاه و عینک آفتابی جذاب نیز می توانند گزینه های خوبی برای جذابیت بیشتر عکس های شما باشند.

لباس برای عکاسی

استایل بوهو یکی از هماهنگ ترین استایل ها با طبیعت است، پس اگر می خواهید در طبیعت عکس های بسیار زیبا و خاص داشته باشید، سبک بوهو یکی از سبک هایی است که می توانید با آن آشنا شوید و طبق اصول آن لباس بپوشید.

در پایان

در این مقاله سعی کردیم مواردی را که در انتخاب لباس برای عکاسی از طبیعت حائز اهمیت است را برای شما شرح دهیم; البته به خاطر داشته باشید که در عکاسی از طبیعت عوامل بسیار مهمی مانند نور، انتخاب پس زمینه و ژست نیز بسیار مهم هستند. اگر می خواهید عکس هایی که از خود و خانواده تان در طبیعت زیبای بهاری می گیرید جذابیت بیشتری داشته باشد، علاوه بر داشتن استایلی جذاب و هماهنگ، باید به این موارد نیز توجه کنید.

می توانید از سایت ها و برنامه هایی مانند pinterest دیدن کنید تا ایده های جالب تری برای عکاسی از طبیعت به دست آورید. با جستجوی ژست های عکاسی از طبیعت، علاوه بر آشنایی با انواع ژست های عکاسی در طبیعت، ایده های جالبی برای استایل و لباس هایی که می خواهید بپوشید نیز به دست خواهید آورد.

The post جذابترین لباس های مناسب برای عکاسی در طبیعت appeared first on تیپزا – مد لباس – ست لباس – تیپ مردانه – استایل زنانه.