اولین حضور رسمی بانوان در ورزشگاه آزادی -حضور بانوان در استادیوم فوتبال

حضور بانوان در استادیوم فوتبال از لیگ نوزدهم !

حضور بانوان در استادیوم فوتبال از لیگ نوزدهم !

به گزارش نازشو طبق آخرین اخباری که در رسانه ها منتشر شده است یکی از مسائلی که برای برگزاری لیگ نوزدهم حتما باید به آن رسیدگی شود حضور بانوان در استادیوم فوتبال است. مسئله ای که رئیس فیفا بازهم روی آن تاکید کرده است و این بار فرصت کوتاهی به فدراسیون فوتبال داده است تا این مسئله را حل کنند و در همین راستا و برخی مشکلات دیگر از جمله برخی دخالت های و فشار های بیرونی روی فدراسیون مهدی تاج چند باری اعلام کرده است اگر مشکلات برطرف نشود لیگ را برگزار نخواهیم کرد.

حال به نظر می رسد که حضور بانوان که چند باری آزمایشی و موفق انجام شده است در لیگ نوزدهم بطور رسمی قانونی شود و بانوان فوتبال ایران بتوانند در ورزشگاه های فوتبال حضور پیدا کنند و دیگر برای دیدن فوتبال نیاز به گریم و آرایش پسرانه ندارند و با خیال راحت می توانند وارد استادیوم شوند و تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند. همانطور که در والیبال حضور بانوان بسیار پرشور بوده است پیش بینی می شود که لیگ نوزدهم اگر قانونی شدن حضور آن قطعی شود شاهد حضور چشم گیر آن ها باشیم برای تشویق تیم های مورد علاقه خود در همین راستا زیر ساخت های نیاز به فراهم شدن است که فدراسیون از همین حالا باید به آن فکر کند تا بتواند مجوز های لازم را کسب کند.

این بار دیگر این مسئله بسیار جدی شده است و رئیس فیفا برای چندین بار روی این موضوع تاکیده کرده است و بطور مستقیم آقای تاج هم قول مساعد درباره این موضوع را داده اند. و وزارت ورزش هم در این زمینه تلاش هایی کرده است که به با همت برخی مسئولین انشاالله این اتفاق بطور رسمی خواهد افتاد.