نصب و بروزرسانی افزونه

حل مشکل نصب و بروزرسانی افزونه از وردپرس

نصب و بروزرسانی افزونه

در این مطلب از سایت نازشو قصد داریم آموزش درباه رفع مشکل نصب و آپدیت افزونه وردپرس قرار دهیم. بیشتر افرادی که از وردپرس استفاده می کنند به احتمال زیاد با این مشکل روبه رو شده اند. که وقتی می خواهند افزونه را از وردپرس دانلود یا بروز رسانی کنند با این اخطاره مواجعه می شوند.

cURL error 60: SSL certificate problem: self signed certificate

شما دوستانی که با این اخطاره هنگام نصب و بروزرسانی افزونه برخورد می کنید. نگران نباشید، فقط لازم است مراحلی که ما به شما آموزش میدهیم را قدم به قدم انجام دهید تا مشکل شما حل شود.

برای حل این مشکل ابتدا فایل زیر را دانلود کنید.

wp-patch.zip

بعد از دانلود این فایل آن را از حالت فشرده خارج کنید. حالا به پنل هاست خود بروید. و گزینه file manager را همانند شکل زیر انتخاب کنید.

نصب و بروزرسانی افزونه

سپس از قسمت  file manager گزینه public_html را انتخاب کنید.

نصب و بروزرسانی افزونه

 

در این مرحله از پایین صفحه همانند تصویر زیر گزینه upload files to current directory را انتخاب کنید. حال فایلی را که از حالت فشرده خارج کردید را در این قسمت آپلود کنید.

نصب و بروزرسانی افزونه

در مرحله آخر هم یک بار در مروگر آدرس وب سایت خود را تایپ کرده و بعد از اسلش wp-patch.php این نوشته را به ان اضافه می کنید. و یک بار اجرا می کنید. تا مشکل شما حل شود.

مثال: https://nazshow.ir/wp-patch.php

 

حال دیگر مشکلی برای نصب و بروزرسانی افزونه ندارید و می توانید به راحتی افزونه های دلخواه خود را نصب یا بروزرسانی کنید. امیدوار هستیم که با این آموزش مشکل شما حل شده باشد. اگر به هر دلیلی مشکل شما حل نشد. می توانید از طریق بخش نظرات همین مطلب با ما در ارتباط باشید تا مشکل شما را بررسی کنیم و راه حلی را به شما ارائه دهیم. تا مشکل شما هم حل شود.

 

2نظر برای “حل مشکل نصب و بروزرسانی افزونه از وردپرس”

دیدگاه ها غیر فعال است.