محسن ربیع خواه

حمایت کامل هواداران از محسن ربیع خواه

حمایت کامل هواداران از محسن ربیع خواه

به گزارش نازشو – بحث های یک ماه گذشته فوتبال ما تقریبا به انتقادات عادل فردوسی پور به محسن ربیع خواه بر می گردد. بازیکنی که عادل فردوسی پور با تیکه های مختلف سعی در خراب کردن چهره وی در میان هوادران را داشت و در انجام این کار هم خیلی موفق بود. اما سکوت ربیع خواه در چند ماه گذشته نشان داد که وی اصلا به دنبال اعتراض یا مصاحبه ای نبوده و در چند روز گذشته فقط یک مصاحبه انجام داده که در آن هم گزارشگر جنجالی تلویزیون را مورد حمله قرار نداده است. از همین رو تاثیر گذاری وی در گل اول پرسپولیس به سایپا باعت شده که هوادران حمایت کامل خود را از محسن ربیع خواه اعلام کنند. و انتقادات شدید به فردوسی پور در فضای مجازی کردند. شاید در ابتدا صحبت های فردوسی باعث می شود که هوادران هم انتقاداتی از برانکو و ربیع خواه داشته باشند. اما الان هر چه فردوسی پور به دنبال خراب کردن این بازیکن بود بر عکس جواب داده و این بازیکن را به یکی از محبوب ترین بازیکنان پرسپولیس 96 تبدیل کرده است. بازیکنی که برانکو او را به انگولو کانته تیم خود تشبیه کرده است و او را کارگر تیم خود معرفی کرده و در سوال اینکه چرا رسانه ها با وی بد هستند بسیار زیبا پاسخ داده است که او چون ژل نمیزند و زیاد در رسانه ها حضور پیدا نمی کند از حمایت رسانه محروم است. اما در ادامه همین مطلب از سایت که درباره حمایت کامل هواداران از محسن ربیع خواه است می خواهیم نوشته زیبا یکی از پیج های بزرگ پرسپولیس را قرار دهیم که عنوان آن پسران عادل فردوسی پور است. که ادامه می توانید این نوشته زیبا هوادران برای ربیع خواه را بخوانید.

پسران عادل فردوسی پور

این روزها منتقدین محسن ربیع خواه که در روز های خوب ربیع خواه هم حاضر به اعتراف به نکات مثبت او نبودند در شرایط تحقیر آمیز و تاسف باری به سر می برند!
طی چند بازی عالی ربیع خواه و مخصوصا پس از بازی مقابل سایپا که او طوری درخشید که به هیچ وجه قابل انکار نبود… حالا همچنان منتقدینی که باید آنان را پسران عادل فردوسی پور نامید سعی دارند تا این بازیکن را در اوج هم تخریب کنند!
دو نمونه از اظهارات خنده دار پسران عادل فردوسی پور را بعنوان نمونه مطرح میکنم:
1-طعنه محسن ربیع خواه به هواداران پرسپولیس!!!
پسران عادل فردوسی پور این ادعا را زمانی مطرح میکنند که ربیع خواه گفت من طبق دستور مربی بازی میکنم نه گزارشگر.حال سوال مهم از پسران عادل فردوسی پور این است که کجای این جمله طعنه به هواداران بود؟ شاید منظورشان طعنه به پسران عادل فردوسی پور باشد!
2-ربیع خواه یک توپ عالی را خراب کرد و از شانس او بود که توپ به دفاع خورد و وارد دروازه حریف شد!
در پاسخ به این گروه از پسران فردوسی پور نیز باید گفت واقعا از شما انتظار میرفت حداقل بر اساس قانون وراثت(خون عادل فردوسی پور) می بایست کمی بیشتر از این ها از فوتبال و مسائل فنی مطلع باشید…!

 

خوب امیدواریم که این دل نوشته هوادران پرسپولیس مورد توجه شما قرار بگیرد و امیدواریم که این گزارشگر فوتبال معروف ایران دست از سر این بازیکنان محجوب فوتبال بر دارد البته باید گفت که اگر عادل بخواهد هم علیه این بازیکنان صحبتی داشته باشه حتما با واکنش شدید هوادران ارتش سرخ ایران روبه رو خواهد شد. پس شما به عنوان یک پرسپولیسی با انتشار این مطلب می توانید به حمایت کامل خود را از محسن ربیع خواه اعلام کنید. تا او قربانی دیگر از عادل فرودسی پور نباشد که فوتبالش نابود شود.

 

یک نظر برای “حمایت کامل هواداران از محسن ربیع خواه”

دیدگاه ها غیر فعال است.