خبر خوب برای پی اس بازان

خبر خوب برای پی اس بازان در pes 2020 و بد برای فیفا بازان

خبر خوب برای پی اس بازان در pes 2020 و بد برای فیفا بازان

دیگر کم کم به زمان عرضه بازی های پی اس و فیفا در نسخه 2020 نزدیک می شویم از محبوب ترین بازی های کنسول های مختلف که در جهان بسیار پرطرفدار هستند و هرساله نسخه جدیدی از این بازی طرفداران خود را سوپررایز می کنند و در چندین سال گذشته فیفا توانسته بود سبقت زیادی از رقیب سنتی خود یعنی پی اس بگیرد. شرکت های کونامی و ای‌ای اسپورتس که رقابت زیادی در زمینه شبیه ساز ویدیویی بازی فوتبال دارند هرساله تلاش می کنند قابلیت های جدیدی برای طرفداران خود ارائه دهند.

در همین رو در چند سال گذشته در بازی فیفا شاهد حضور تمامی تیم های مطرح بودیم و شرکت ای ای اسپورتس طبق قراردادی لاینس لیگ های مختلف را خریداری و بصورت انحصاری برای خود قرار داد اما امسال شرکت کونامی با پیشنهادی بهتر حق لاینس برخی تیم ها را خریداری کرد و از شرکت رقیب خود پیشی گرفت بر همین اساس دیگر چهار تیم بارسلونا ، منچستریونایتد ، یوونتوس، بایرن مونیخ در فیفا 2020 بصورت کامل حضور ندارند. و با نام های عجیب غریب ، لوگو فیک ، نبود استادیوم  و لباس  این تیم ها را در فیفا 2020 شاهد خواهیم بود که خبری بسیار بد برای طرفداران فیفا است اما خبر خوب برای پی اس بازان است که چند سالی با این مشکل روبه رو بودند در پی اس 2020 این مشکل را برای این چهار تیم نخواهند داشت.

گفتنی است که همین مسئله در نسخه های قبلی پی اس باعث انتقاد های بسیار زیادی شده بود و EA Sports باید منتظر کلی انتقاد بخاطر همین موضوع باشد.