کاربران واتساپ دسکتاپ

خبر خوب برای کاربران واتساپ دسکتاپ

خبر خوب برای کاربران واتساپ دسکتاپ

واتساپ با اینکه محبوب ترین پیام رسان در دنیا می باشد اما نقاط ضعفی دارد که بسیار کاربران آن را ناراضی کرده اند این پیام رسان که بعد از فیلتر تلگرام دوباره در ایران محبوب شده است یکی از نقاط ضعف بزرگش نداشتن نسخه کامل برای سیستم های خانگی است یعنی در حال حاضر کاربران واتساپ دسکتاپ حتما باید یک ارتباط اینترنتی فعال در گوشی خود داشته باشند تا قابلیت استفاده از نسخه دسکتاپ را داشته باشند همین مسئله باعث نارضایتی بسیار کاربران شده بود اما اخباری که به تازگی منتشر شده خبر از حل این مشکل می دهد و فیس بوک که مالک این پیام رسان است در فکر تهیه نسخه مخصوص برای کامپیوتر های شخص است.

مدیران بخش واتساپ شرکت فیس بوک درحال کار بر روی یک سیستم مولتی اکانت است که با آن می‌توانید از اکانت خود بصورت همزمان یا جداگانه روی کامپیوتر و گوشی خود استفاده کنید. این ویژگی از طریق یک برنامه UWP در دسترس قرار می‌گیرد. طبق گزارشات این تغییر در عملکرد برنامه واتساپ باعث تاخیر در عرضه برنامه واتساپ در iPad هم شده است.

ادغام برنامه های شرکت فیس بوک

از دیگر خبر های داغی که مدت ها صحبت اش را حتی مالک این برنامه انجام داده است این است که فیسبوک که مالک واتساپ است، درحال کار کردن برای یکپارچه کردن برنامه‌های پیام‌رسانی‌ اش مثل واتساپ و اینستاگرام بوده است؛ فیسبوک اینکار را از طریق استفاده از سرور بک اند یکسان و قابلیت اشتراک گذاری بین این پلتفرم‌ها انجام داده است. گفتنی است که مدت زمان ارائه این قابلیت مشخص نیس اما احتمال تا سال 2020 شاهد این تغییرات در نسخه این برنامه های محبوب باشیم.