خوراک سوسیس

خوراک سوسیس غذای مورد علاقه جوانان

خوراک سوسیس غذای مورد علاقه جوانان

برای شما یکی از غذا های بسیار خوشمزه که بسیار مورد علاقه جوانان و نوجوانان هست برای شما منتشر کردیم این غذا خوراک سوسیس است که با اینکه توصیه می شود از آن استفاده نکنیم اما مصرف دیر به دیر این غذا زیاد هم بد نیست یکی از غذا هایی که با سوسیس می توانید درست کنید خوراک آن است که ترکیب بسیار خوشمزه از قارچ و سیب زمینی تهیه می شود و طعم فوق العاده ای هم دارد که در ادامه می توانیم دستور تهیه آن را مشاهده کنید در ادامه همراه ما باشید تا با دستور این غذا آشنا شوید.

مواد لازم برای تهیه سوسیس

قارچ 150 گرم
سوسیس 300 گرم
رب گوجه‌ فرنگی دو قاشق غذاخوری
نمک و فلفل و روغن به میزان لازم
سیب‌زمینی متوسط سه عدد
کره 50 گرم
طرز تهیه خوراک سوسیس

برای تهیه این غذا جدید با سوسیس می توانید در ابتدا قارچ را شسته، نگینی خرد کرده و به همراه کره و کمی روغن روی حرارت قرار دهید برای سفید ماندن قارچ از مقداری آبلیمو استفاده کنید) بعد از تبخیر شدن آب قارچ، سوسیس‌ها را حلقه کرده و به آن اضافه کنید و کاملا تفت دهید.
خوراک سوسیس
در ادامه کار رب گوجه‌فرنگی، نمک و فلفل را به مواد بالا بیفزایید. در این فاصله سیب‌زمینی‌ها را نگینی خرد کرده و به آن نمک اضافه و در روغن کاملا سرخ کنید. بعد سوسیس و قارچ سرخ شده را در ظرف مناسب ریخته و سیب‌زمینی سرخ‌شده را روی آن قرار دهید. نکته:می‌توان سیب‌زمینی‌های سرخ‌شده را به سوسیس و قارچ اضافه کرد و تفت داد. به همین راحتی و سادگی.