خوراک ماهی

خوراک ماهی مخصوص خانگی

خوراک ماهی مخصوص خانگی

در فصل زمستان با فراوان بودن ماهی در کشورمان ایران غذا های مختلفی با ماهی درست می شود و ما در این پست سایت نازشو برای شما طرز تهیه خوراک ماهی با ترکیبی فوق العاده خوشمزه را قرار دادیم که بسیار مناسب پذیرایی از مهمان ها می باشد این ماهی بطور شگفت انگیزی طعم و مزه خوشمزه ای دارد و حتما توصیه می کنم حتی یک بار هم شده آن حتما در خانه تهیه کنید. اگر شما هم در خانه کسانی را دارید که ماهی دوست ندارند به آن حتما این غذا را پیشنهاد کنید چون با مزه ماهی درست کردن های دیگر بسیار متفاوت است و حتما آن هم استقبال می کنند ما برای شما توضیح مختصری درباره خوراک ماهی قرار دادیم و سپس بعد از آن سراغ طرز تهیه آن رفتیم که در قالب ویدیو تقدیم شما می شود.

در گام نخست سس خود را با مخلوط روغن زیتون، رب گوجه، پاپریکا و فلفل سیاه و نمک و سیر ریز کرده درست می کنیم . در ادامه باید سس را با سیب زمینی ورقه ای و پیاز و چیلی ریز کرده مخلوط کرده کف ظرف فر می گذاریم ماهی پاک کرده را آغشته به سس کرده و داخل ماهی را لیموترش تازه پوست کنده قرار می دهیم و داخل فر با دمای ۱۸۰ درجه یک ساعت می پزیم. به همین راحتی .

امیدوارم که به خوبی این آموزش را یاد گرفته باشید. و توانست باشید این روش درست کردن ماهی را در خانه امتحان کنید. و برای مهمانی ها از آن استفاده کنید قبل از تهیه حتما چند بار متن و ویدیو را با دقت مشاهده کنید.