خوردبین: من را عضو هیئت مدیره پرسپولیس نمی‌کنند چون لابی بلد نیستم/ هیچ کدام از اعضای هیئت مدیره اقتصادی نیستند

رضا درویش به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس و جانشین مجید صدری انتخاب و مشغول به کار شد. واکنش محمود خوردبین به این انتصاب را بخوانید.

همچنین اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی و مشغول به کار شدند. در همین راستا شنیدن تازه‌ترین صحبت‌های محمود خوردبین سرپرست قدیمی و پیشکسوت خوشنام پرسپولیس خالی از لطف نیست؛

ابتدا می‌خواهیم نظرتان را درخصوص تغییر و تحولات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس و حضور رضا درویش بدانیم؟

قبل از هر چیز به رضا درویش خیر مقدم می‌گویم. انشالله بتواند در پرسپولیس موفق باشد هر چند موفقیت در یک باشگاه نیازمند هیئت مدیره قوی و کاربلد است.

به نظر شما هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس ضعیف هستند؟

من نمی‌گویم ضعیف ولی فقط بیژن ذوالفقارنسب و غلام محمد علیپور را می‌شناسم. این دو هم با وجود اینکه انسان‌های خوبی هستند اما اقتصادی نیستند.

همین الان این سئوال به ذهن ما رسید که چرا یک بار هم که شده از محمود خوردبین برای عضویت در هیئت مدیره دعوت به عمل نمی‌آید. شما سال‌ها در پرسپولیس زحمت کشیده و استخوان خرد کرده این باشگاه و فوتبال ایران هستید؟

من نباید جواب این سئوال را بدهم اما خودتان بهتر از هر کسی می‌دانید لابی کردن بلد نیستم و به همین خاطر است که من را عضو هیئت مدیره نمی‌کنند.

شاید بگویند سن خوردبین بالاست درحالی که بیژن ذوالفقارنسب تقریبا همسن شماست!

بیژن (ذوالفقارنسب) که فوتبالی است و سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد. به هر حال بهانه برای عدم استفاده از پیشکسوتان پرسپولیس زیاد است. شما بگویید چرا علی پروین را رئیس هئیت مدیره باشگاه پرسپولیس نمی‌کنند؟ از او بزرگ تر و قدیمی‌تر هم داریم؟

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  صحبت‌های آژانس هواپیمایی شاکی باشگاه پرسپولیس / در پرسپولیس خبری از تعامل و توافق نیست

محمد دادکان گفته است که مدیران عامل باشگاه پرسپولیس را یک نفر بیرون از ورزش به سجادی پیشنهاد می‌کند و وزیرورزش اختیاری در انتخاب آنها ندارد. این حرف را قبول دارید؟

دقیق نمی‌دانم ولی فکر می‌کنم رضا درویش در باشگاه سایپا با حمید سجادی کار کرده و شناخت کافی از یکدیگر داشته اند.

شرایط پرسپولیس این روزها اصلا خوب نیست. راهکار شما به عنوان یک پیشکسوت با سابقه برای برون رفت تیم از این وضعیت چیست؟

مگر چند وقت پیش اعلام نشد که باشگاه پرسپولیس به وزارت اقتصاد رسید؟

بله، چطور؟

خُب باید وزارت اقتصاد به یاری پرسپولیس بشتابد. این وزارتخانه باید مشکلات مالی پرسپولیس را که کم هم نیست حل کند و به نظرم این اولین اقدام باید باشد.

شاید این واگذاری موقتی و فقط برای راضی کردن کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده باشد؟!

امیدواریم این طور نباشد. به صورت رسمی‌اعلام شد باشگاه استقلال به وزارت صمت و باشگاه پرسپولیس به وزارت اقتصاد رسید. حالا نمی‌توانند زیرش بزنند. پرسپولیس درحال حاضر نیاز به تزریق مالی و پول دارد و باید رضا درویش و هیئت مدیره به فکر استفاده از پتانسیل وزارت اقتصاد باشند.

بازی با فجر سپاسی شیراز را دیدید؟

نتیجه را گرفتیم اما همان طور که یحیی گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس گفتند مشکلات زیاد است. این مشکلات روی عملکرد تیم تأثیر منفی گذاشته و اجازه نمی‌دهد بچه‌ها با آرامش کار کنند. امیدوارم مدیرعامل جدید ۲۴ ساعتی کار کند و مشکلات را به حداقل برساند.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز