خوش استایل ترین ورزشکار زن

آشنایی کامل با خوش استایل ترین ورزشکار زن

در این مطلب از سایت نازشو می خواهیم شما را با زندگی خوش استایل ترین ورزشکار زن جهان نیز آشنا کنیم. بنظر شما شاید خوش استایل ترین ورزشکار زن جهان کیست؟ جواب این سوال در این پست خواهید فهمید مجله مصور ورزشی یکی از مجله معروف دنیا ورزش در یک خبر های خود طبق بررسی های که انجام داد. شیک ترین ورزشکاران جهان را نیز مشخص کرد که در آن خوش استایل ترین ورزشکار زن جهان هم نیز مشخص شد که کسی نبود جز یکی بهترین های دنیا تنیس جهان یعنی ماریا شاراپووا روسی که توانست به عنوان زیباترین و شیک ترین ورزشکار زن جهان نیز شناخته شود این ورزشکار روسی در این لیست جایگاه دهم را کسب کرد و حتی بالاتر از اسطوره این روز های رئال مادرید یعنی رونالدو نیز قرار گرفت. رونالدو در این لیست جایگاه یازدهم را نیز کسب کند. که بعد از ماریا قرار گرفت. ماریا شاراپووا بسیار در عموم با لباس های ساده و شیک ظاهر می شود که در ادامه هم با خود این تنیسور روس و عکس های زیبا از او نیز آشنا خواهیم شد اما قبل از آن حتما در این فکر هستید که نفر اول این لیست پس کی بود قبل از اینکه بریم به ادامه مطلب درباره این تنیسور برسیم به شما باید بگم که در این لیست شیک پوش ترین ورزشکاران جهان نیز راسل وستبروک بازیکن بسکتبال آمریکا توانست در رتبه اول قرار گیرد. خوب در ادامه با خوش استایل ترین زن جهان در دنیا ورزش نیز آشنا می شویم.

ماریا شاراپووا که در سال هاي قبل به عنوان زیباترین ورزشکار زن جهان شناخته شد حالا این تنیسور در میان شیک پوش ترین ورزشکاران جهان نیز قرار دارد. ماریا شاراپووا روز ۱۹ آوریل سال ۱۹۸۷ در در شهر نیاگان در ناحیه خودگردان خانتی-مانسی کشور روسیه به جهان آمد. پدر «یوری» و مادر «یلنا» وی اهل گومل کشور جمهوری سوسیالیستی بلاروس شوروی «بخشی از اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی» بودند.

خوش استایل ترین ورزشکار زن

عکس ماریا شاراپووا تنیسور مشهور

خانواده او کمی پیش از تولد ماریا به علت نگرانی از تبعات فاجعه چرنوبیل به شهر نیاگان در سیبری نقل مکان کرده بودند.بر زمینه لیست منتشر شده توسط مجله مصور ورزشی “Sports Illustrated”، ماریا شاراپووا بازیکن تنیس تیم ملی روسیه بعنوان یکی شیک ترین ورزشکارهای جهان شناخته شده هست. ماریا از 2 سالگی زیرنظر پدرش‌ با ورزش‌ تنیس‌ آشنا و علاقمند شد و از 4 سالگی بازی تنیس‌ را آغاز کرد. یک مربی تنیس‌ استعداد وی را تشخیص‌ داد و پدر او را قانع‌ کرد تا او را به‌ آکادمی تنیس‌ آمریکا بفرستد.

خوش استایل ترین ورزشکار زن

خوش استایل ترین ورزشکار زن

شاراپووا  بخاطر درخواست پدر برای آموزش حرفه ای تنیس با همه مشکلات به آمریکا رفت و به این‌ ترتیب‌ در آکادمی آموزش‌ تنیس‌ پذیرفته‌ شد و پدرش‌ نیز در «فلوریدا» برای کسب‌ درآمد و هزینه‌ کلاسهای آموزشی دخترش‌ مشغول‌ به‌ کارساختمانی شد و هر روز یک ساعت‌ پیاده‌ از آپارتمانی که‌ اجاره‌ کرده‌ بود جهت‌ ملاقات‌ با دخترش‌ تا آکادمی تنیس‌ «نیک بولیتری» را طی میکرد.

خوش استایل ترین ورزشکار زن

در سال ۲۰۰۱ و در حالی که ۱۴ سال داشت، پا به دنیای حرفه‌ ای دنیای تنیس گذاشت و در سال ۲۰۰۲ وقتی که به فینال مسابقات جوانان اوپن استرالیا رسید، جوان‌ ترین تنیس‌باز تاریخ شد که به این مهم دست یافت. شاراپووا در سال ۲۰۰۴ برای نخستین بار توانست به فهرست ۲۰ تنیس‌ باز برتر جهان راه یابد و در ماه اوت ۲۰۰۵ او اولین زن روس بود که در صدر جدول رده‌بندی جهانی تنیس قرار گرفت. و امروز شرکت‌ ها  و کارخانجاتی چون‌ موتورولا ، هوندا ، آدیداس‌ ، پارلوکس‌ فراگرانس‌ ، لوکوس‌ ، رولکس‌ و یانکس‌ اسپانسر های او هستند و ماریا با انعقاد قرارداد با این‌ شرکت‌ ها به‌ تبلیغ‌ محصولات‌ آنها می پردازد. که درآمد خیلی زیادی برای این ورزشکار خوش استایل روس دارد.

دانستین های جالب درباره ماریا شاراپووا بجز  تنیس‌ به‌ کتابخوانی، موسیقی و فیلم‌ علاقه‌ دارد، ضمن‌ اینکه‌ گاهی به‌ ورزش‌ هایی چون‌ گلف‌ ، بسکتبال‌ و هاکی روی یخ‌ می پردازد. محل‌ اقامتش‌ باردیتون‌ در فلوریدای آمریکا است‌. قد ماریا شاراپووا 1/88 متر و وزش‌ 59 کیلوگرم‌ است‌. شهرهای مورد علاقه‌ اش‌ رم‌، پاریس‌، لندن‌، نیویورک و توکیو می باشد. شاراپووا بیش از نه میلیون طرفدار در شبکه‌ ی اجتماعی فیس‌ بوک دارد که روز به روز افزایش می‌ یابد. شاراپووا همچنین به عنوان مدل نیز کار می‌ کند و به مد علاقه‌ مند است. امیدواریم که در انتها توانسته باشیم شما را با  خوش استایل ترین ورزشکار زن جهان کامل آشنا کنیم. نظرات خود را درباره این ورزشکار خوش استایل خوش تیپ و موفق را برای ما بنویسید.