دانشگاه های آلمانی

دانشگاه های آلمانی با تحصیل رایگان

دانشگاه های آلمانی با تحصیل رایگان

تحصیل رایگان در آلمان یکی از موضوعاتی است که بسیاری از دانشجویان ایرانی درباره مقالاتی خوانده اند و بسیاری هم برای استفاده از این فرصت به کشور آلمان سفر کرده و در این کشور تحصیل می کنند و احتمال یکی از سوالاتی که در ذهن شما به وجود می آید این است که شرایط استفاده از این فرصت چگونه است. و در قدم بعدی به احتمال فراوان دوست دارید با لیست دانشگاهی که شما میتوانید در آن تحصیل رایگان را تجربه کنید را بشناسید تمام این موضوعات می توانید در ادامه این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو بخوانید و اطلاعات مناسبی را کسب کنید.

البته باید بدانید که آموزش عالی در آلمان کاملا رایگان نیست و شما به عنوان دانشجو باید بودجه کافی در حدود ۶۰۰ یورو در ماه برای تامین هزینه های زندگی خود داشته باشید که شامل هزینه مسکن، مواد غذایی، سفر، خرید کتاب و مراقبت های بهداشتی، هزینه ثبت نام و غیره می شود.

یک حساب بانکی در آلمان با موجودی ۸۰۰۰ یورو افتتاح کنید.

ارائه نامه ای از طرف حامی مالی خود مبنی بر تامین هزینه های زندگی شما در آلمان که می تواند دوست یا خویشاوند شما در آلمان باشد.

امکان تحصیل رایگان در آلمان در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود دارد. این امر به طور کلی شامل دانشجویان بین المللی از سراسر جهان، در داخل و یا خارج از اتحادیه اروپا / منظقه اقتصادی اروپا است. تنها هزینه لازم «هزینه اداری» است که در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ یورو در سال است و به خدمات دانشجویی، هزینه بلیط اتوبوس به مقصد دانشگاه، کافه تریای دانشجویی و موارد دیگر اختصاص دارد.

در ادامه این مقاله از سایت نازشو شما با لیست دانشگاه های آلمانی که تحصیل رایگان را ارائه می دهند مشاهده خواهید کرد./ تحصیل رایگان در آلمان

دانشگاه بین المللی برمن

دانشگاه دولتی برلین

دانشگاه فردریش شیلر در یینا

دانشگاه فرانکفورت

مدرسه رسانه هامبورگ

دانشگاه آگسبورگ

دانشگاه هومبولت برلین

دانشکده بین المللی مدیریت ISM در دورتموند

دانشگاه فریدریش-الکساندر، ارلانگن – نرونبرگ

دانشگاه بین المللی آلمان

دانشگاه ماربورگ

دانشگاه یوهانس گوتنبرگ

دانشگاه پزشکی لئوبک

دانشگاه های آلمانی

دانشگاه اتو – فردریک در بامبرگ

دانشگاه لودویگ ماکسلمینز در مونیخ

دانشگاه فیلیپس در ماربورگ

دانشگاه بامبرگ

دانشگاه بایروت

دانشگاه بیلیفلد

دانشگاه بون

دانشگاه لایپزیگ

دانشگاه برمن

دانشگاه دورتموند

دانشگاه ارفورت

دانشگاه ارلانگن – نرنبرگ

دانشگاه اسن

دانشگاه فلنسبورگ

دانشگاه گوتلنگن

دانشگاه هامبورگ

دانشگاه کاسل

دانشگاه اولدنبورگ

دانشگاه کلن

دانشگاه کنستانس

دانشگاه هانوور

دانشگاه روستوک

دانشگاه اشتوتگارت

با توجه به سیاست های آموزشی جدید، از پاییز ۲۰۱۷، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا که مایل به تحصیل در دانشگاه های منطقه بادن – وورتمبرگ هستند، باید شهریه پرداخت کنند. دانشگاه های خصوصی آلمان نیز از دانشجویان شهریه می گیرند که از ۲۰۰۰ تا ۲۰،۰۰۰ یورو در سال است. هزینه زندگی در آلمان نیز در حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ یورو در ماه است. امیدواریم مقاله دانشگاه های آلمانی های تحصیل رایگان مورد توجه و رضایت شما مخاطبان وب سایت نازشو قرار گرفته باشد.