درآمد سالانه مهندسان گوگل

درآمد سالانه مهندسان گوگل فاش شد

درآمد سالانه مهندسان گوگل فاش شد

امروز همه ما با شرکت گوگل آشنا هستیم و در روز کمتر کسی پیدا می شود که از جستجوگر گوگل استفاده نکند. اما یکی از خدمات شرکت گوگل ارائه موتور جستجوگر است این شرکت در ارائه خدمات نرم افزاری و… حوزه های مختلف فعالیت دارد و از آشنا ترین خدمات گوگل که شما همانند مروگر آن می شناسید سیستم عامل اندروید است که محصول شرکت گوگل است و بسیاری دیگر از نرم افزار ها که متعلق به این شرکت هستند اما شاید برایتان جالب باشد که مهندسان گوگل سالانه چقدر درآمد دارند. و جالب تر هم خواهد بود که چندین مدیر موفق این شرکت ایرانی هستند. در ادامه یکی از ارقام که یکی از وب سایت مطرح که در زمینه فاش کردن حقوق کارمندان شرکت بزرگ منتشر کرده است را در ادامه مشاهده می کنید.

در شرکت بزرگ گوگل  مهندسان نرم‌ افزار در سطح L۷ (مدیران ارشد) می‌توانند انتظار داشته باشند ۲۵۶،۰۵۹ دلار (حدود 3 میلیارد تومان) به‌عنوان حقوق سالانه، ۲۸۶،۱۷۶ دلار (3.3 میلیارد تومان) به‌عنوان سهام و ۸۳،۲۹۴ دلار (حدود یک میلیارد تومان) به‌عنوانپاداش درآمد داشته باشند. افرادی که به سطح (L۸) یا جایگاه مدیر کل می رسند، می‌توانند از مجموع دریافتی ۸۰۰ هزار دلاری خود لذت ببرند. اما این دستمزد فقط مدیران ارشد است که تقریبا تعداد زیادی را شامل نمی شود.

درآمد سالانه مهندسان گوگل

همچنین این شرکت بزرگ آمریکایی به طور متوسط سالانه ۱۱۵,۰۰۰ دلار به مهندسان تازه وارد می‌پردازد، در کنار آن یک پاداش ۴۴,۰۰۰ دلاری، ۱۳۹,۰۰۰ دلار به‌عنوان سهام و ۲۲,۰۰۰ دلار به‌عنوان پاداش سالانه به مهندسان پرداخت می‌شود. ، متخصص شدن در مهارت‌هایی مورد تقاضا، حقوق‌ها را بالاتر می‌برد. به‌عنوان مثال هوش مصنوعی (AI) و مهارت یادگیری ماشین (ML)می‌تواند منجر به حقوق چند میلیون دلاری شود، این درآمد تحت عنوان مزایا و سهام و پاداش به مهندسان تعلق خواهد گرفت. امیدواریم این مطلب برای شما جالب بوده باشد و از خواندن آن لذت برده باشید.