درآمد پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان

درآمد پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان 2017

درآمد پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان 2017

به گزارش نازشو – در یکی دیگر از اخبار ورزشی سایت برای شما دوستان گرامی میزان درآمد پرسپولیس از ای اف سی را بخاطر حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا را برای شما بازدیدکنندگان گرامی قرار دادیم ما همچنین در این مطلب میزان درآمد استقلال و درآمد استقلال خوزستان و درآمد ذوب آهن اصفهان از لیگ قهرمانان آسیا را برای شما قرار دادیم. همانطور که می دانید مثل همه قاره ها در قاره آسیا هم به تیم بابت حضور در مسابقات بین الملی باشگاهی همچون لیگ قهرمانان آسیا هزینه پرداخت می شود. که این هزینه ای اف سی به باشگاه پرداخت می کند. و اینکه پرداخت این پول چگونه است و برای برد و حضور در مرحله بالاتر نیز چگونه است در ادامه مطلب نیز با آن آشنا می شوید. همانطور که می دانید در بین تیم های ایرانی فقط پرسپولیس بود که توانست تا نیمه نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز راه پیدا کند. و به طب بیشترین درآمد هم پرسپولیس توانست از این مسابقات کسب کند. که پول قابل توجه ای است که باشگاه می تواند برای پرداخت طلب های سنگین خود از آن کمک بگیرد و تا دوشنبه 8 آبان طلب خود را پرداخت کند. هنوز تایید از دریافت این پول توسط باشگاه پرسپولیس یا سایر باشگاه مشخص نیست. گفتنی است که بخاطر مشکل دریافت پول در ایران باشگاه پرسپولیس در فکر این است که درآمد خود را از آسیا را برای حل مشکلات بدهی این باشگاه به افراد خارجی نیز استفاده کند که این کار باعث می شود هم پول بدون کم کسری برای حل مشکلات پرسپولیس و یا سایر باشگاه استفاده شود.

درآمد باشگاه های ایرانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2017

استقلال تهران
۳ برد- دو تساوی و یک باخت (۱۷۰ هزار دلار) + (۳۰ هزار دلار ) = ۲۰۰ هزار دلار
استقلال خوزستان
۲ برد- ۳ مساوی و یک باخت (۱۳۰ هزار دلار) + (۳۰ هزار دلار) = ۱۶۰ هزار دلار
پرسپولیس
۲ برد- ۳ مساوی و یک باخت (۱۳۰ هزار دلار)+ (۳۰ هزار دلار) = ۱۶۰ هزار دلار
ذوب آهن
۲ برد- یک مساوی و ۳ باخت (۱۱۰ هزار دلار) + (۳۰ هزار دلار) = ۱۴۰ هزار دلار

درآمد پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان 2017 ، در این بین سه باشگاه پرسپولیس و استقلال و استقلال خوزستان به مرحله بعدی صعود کردند. و درآمد بیشتری نیز کسب کردند و در این بین پرسپولیس با حضور در مرحله نیمه نهایی موفق به کسب درآمد بیشتری شد که در زیر مشاهده می کنید.

1- پرسپولیس تهران حدود 700 هزار دلار بوده است.

2- استقلال تهران حدود 350 هزار دلار  بوده است.

3- استقلال خوزستان حدود 300 هزار دلار بوده است

4- ذوب آهن اصفهان 140 هزار دلار

درآمد پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان 2017 ، گفتنی است که در لیگ قهرمانان آسیا به تیم اول 3 میلیون دلار و به تیم دوم یک نیم میلیون دلار که رقم قابل توجه ای می توانست برای باشگاه ایرانی باشد که پرسپولیس یک گام فقط با کسب یکی از این پول ها فاصله داشت. اما بازهم با این اتفاقات تیم پرسپولیس با درآمد چیز حدود 700 هزار دلار می تواند رضایت بسیاری از شاکیان خود را بگیرد. تا بتواند در دوره بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیز شرکت کند. گفتنی است که این باشگاه ها فقط تا فردا برای کسب مجوز حرفه ای فرصت خواهند داشت. وگرنه احتمال حذف آن در لیگ قهرمانان آسیا سال آینده وجود دارد. که چند باشگاه اماراتی و عربستانی دچار آن شدند. امیدواریم درآمد پرسپولیس از آسیا و سایر تیم ها بتواند به آن برای جلب رضایت طلبکارانشان کمک کند و ما این تیم های دوست داشتنی ایران را در آسیا ببینیم.