درخواست هافبک تیم ملی از هواداران/ امیری: تا آخرین لحظه برای پایان این مسیر سخت می‌جنگیم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ان‌شاءالله پس از قطعی شدن صعودمان باید برنامه‌ریزی خیلی خوبی انجام شود.

وحید امیری درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان در آستانه دیدار با عراق در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: می‌دانیم بازی خیلی سختی پیش رو داریم، هنوز کار تمام نشده، برای سربلندی کشور و مردم عزیزمان می‌جنگیم و با اقتدار صعود می‌کنیم زیرا ما ایران هستیم.

وی ادامه داد: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر همه چیز عالی است، تیم هم شرایط عالی دارد، منتظر هستیم تا نفرات تیم ملی تکمیل شوند و با قدرت در این دو مسابقه شرکت کنیم. می‌خواهیم دو بازی خیلی خوب انجام بدهیم و  امیدوارم این دیدارها با کسب ۳ امتیاز همراه باشد و تیم ملی به جام جهانی صعود کند.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد اینکه خیلی‌ها می‌گویند کار تیم ملی برای صعود به جام جهانی تمام شده و آیا خود ملی‌پوشان هم چنین تصوری دارند، تصریح کرد: خیر، زیبایی فوتبال همین است که تا دقیقه ۹۰ هیچ تیمی ناامید نیست. باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم تا بتوانیم مسیر سختی که تاکنون با موفقیت پشت سر گذاشته‌ایم به اتمام برسانیم. جام جهانی بحثی است که تمام تلاش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای رسیدن به آن انجام می‌دهیم. نکته دوم که خیلی مهم است صعود کردن به عنوان تیم اول است. تمام تلاش خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کار می‌گیریم تا با اقتدار صعود کنیم.

امیری خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله پس از قطعی شدن صعودمان باید برنامه‌ریزی خیلی خوبی انجام شود. با برگزاری دیدارهای تدارکاتی و اردوهای خوب ان‌شاءالله نظمی که اکنون در تیم ملی وجود دارد به بالاترین حد خودش برسد تا آرزوی همه ما و هواداران که صعود از مرحله گروهی جام جهانی و رسیدن به مراحل بالایی این رقابت‌ها است محقق شود.

وی در گفت و گو با سایت فدراسیون فوتبال تصریح کرد:  مطمئن باشید برای سربلندی پرچم کشورمان تمام تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم.  تنها درخواست ما از هواداران این است که با انرژی مثبت و دعای خیر کمک کنند بتوانیم نتیجه مثبت بگیریم.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز